Co zrobić, aby uzyskać doskonałej jakości film? Pomysły na ciekawe kadry gwarantujące piękne efekty wizualne!

Aby stworzyć wysokiej jakości film niewątpliwie trzeba dysponować specjalistycznym sprzętem. Bardzo ciekawy efekt gwarantują filmy które są kręcone z lotu ptaka, mamy możliwość je uzyskać przy pomocy specjalistycznego dronu. Kręcąc filmy z wszelkiego rodzaju wydarzeń czy podróży mamy możliwość zagwarantować sobie wspaniałą pamiątkę na długie lata.

Należy zapewniać sobie pamiątki w postaci zdjęć, czy też filmów, ponieważ dają one bardzo realistyczny obraz zaistniałych okoliczności. Bardzo interesujące efekty zapewniają filmy kręcone za pomocą dronów, które rejestrują obraz nawet z większych wysokości. Wyjątkowym zainteresowaniem cieszyć się mogą drony 3DR Solo, które są w stanie spełnić wymagania profesjonalistów, jak także amatorów. Świetne funkcje mają również drony 3DR IRIS +. Urządzenia do nagrywania filmów z lotu ptaka mają bardzo szeroki zasięg, dzięki czemu jesteśmy w stanie ująć cały teren który nas interesuje. Dzięki sprawnemu systemowi zarządzania dronem jesteśmy w stanie płynnie dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca. Zresztą, warto się o tym przekonać samemu tutaj.

3dr iris
Napisane przez: Becky Stern
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Drony 3DR Solo przeznaczone są jednocześnie do potrzeb osobistych, takich jak rodzinne uroczystości, lub też dokumentacja podróży, jak i publicznych. Dron 3DR IRIS + perfekcyjnie spełnić może swoją funkcję w trakcie imprez publicznych, takich jak choDron (kliknij odnośnik)ciekawe koncerty, w czasie których rejestrowany jest obraz publiczności, jak i występ muzyka. Dzięki łatwemu systemowi sterowania dronem, filmy z wysokości mogą kręcić nie tylko fachowcy, ale także osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nagrywaniem filmów. Obraz kręcony z lotu ptaka pozwala uchwycić wszystkie interesujące nas obiekty i stanowi doskonałą pamiątkę na bardzo długi czas. Posiadając dron 3DR Solo mamy możliwość zagwarantować sobie precyzyjną dokumentację z miejsc które odwiedzamy w trakcie ciekawych podróży.


Sprawdź też

Za pomocą fotografii można kolekcjonować wspomnienia. One żyją dzięki fotografiom, nie zapominamy o ważnych wydarzeniach

zdjęcie z wesela
Napisane przez: The National Infantry Museum and Soldier Center
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Przez całe życie jesteśmy w stanie kolekcjonować wspaniałe momenty. Jest ich wiele, jedne bardziej, drugie mniej ważne. Niemniej każdy człowiek ma szansę, by uzbierać ich trochę we własnej pamięci. Niestety, pamięć jest dosyć wybiórcza, a wspomnienia błyskawicznie zanikają. To oznacza, iż czasami choć byśmy chcieli, to nie zapamiętamy chwil, które są dla nas istotne. Co możemy z tym zrobić? Zdecydowanie, najlepsze są fotografie. Dzięki nim uwiecznimy każde wydarzenie. Czy to będzie sesja ciążowa, wesele, fotografia dzieci Warszawa czy inne wydarzenie, dzięki fotografii zachowamy je już na wieki.

Drony posiadają mnóstwo funkcji, za sprawą których jesteśmy stanie bezproblemowo zmieniać kierunki a także wysokość kręcenia. Ponadto stabilność dronów umożliwia idealną ostrość filmu, co ma znaczny wpływ na jakość oglądania wszelkich obrazów. Mając do dyspozycji dron możemy upamiętnić nie tylko określone miejsca, ale też ludzi. Dronem jesteśmy w stanie też sprawnie sterować nad wodą czy też w górach, co gwarantuje niesamowite efekty. Tafla wody, jak również różnorodne wzgórza doskonale prezentują się na wysokiej rozdzielczości filmach.
2019-07-04 07:10:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.