Dlaczego jumping fitness jest idealnym sposobem na piękną sylwetkę? Gdzie warto się udać, by tak poćwiczyć?

Ostatnimi czasy coraz bardziej popularne są ćwiczenia na trampolinach, które można określić jako jumping fitness. Takie ćwiczenia się naprawdę efektywne, stanowią znaczący wydatek energetyczny dla każdej osoby.

Zegar ścienny wskazówki NEXTIME

Autor: NEXTIME
Źródło: www.decosalon.pl
Mają same zalety, wzmacniają, ale i kształtują mięśnie, poprawiają wygląd ciała, szczególnie w “problematycznych” miejscach jak uda oraz pośladki.
Jumping fitness, przez wielu definiowany także jako jumping frog, jest specjalnie stworzonym zestawem ćwiczeń kardio, które pomagają uzyskać ciekawszą sylwetkę. Nie da się go nie lubić, bo nie musimy się mierzyć z trudnymi zadaniami, jak na siłowni, w tym miejscu po prostu… skaczemy na trampolinie. Powoduje to, iż u tak ćwiczących osób uwalniają się wielkie ilości endorfin, a one mają wielki wpływ na uczucie radości i pełnego relaksu.

jumping szczecin

Autor: Tatralandia
Źródło: www.tatralandia.sk
ogród

Autor: Keira McPhee
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każda z trampolin dobra jest do takich ćwiczeń, musi być specjalna – na przodzie mieć metalową rączkę, która pomaga utrzymać równowagę podczas skakania. Konstrukcja jest stalowa, ma kształt sześciokąta, masa trampoliny natomiast nie przekracza 12 kilogramów.

Jeśli chcesz zdobyć więcej informacji na omawiany temat, to notka z serwisu również takie informacje posiada, więc kliknij tutaj, aby je przeczytać.

Trening takiego typu prowadzony jest przez doskonale dobranych trenerów, by ćwiczenia były z jednej strony odpowiednio zabezpieczone, z drugiej, aby efekty były błyskawicznie widoczne.

Jak pragniemy, ażeby bardzo szybko zrzucić parę kilo, a jednocześnie, aby czuć się cudownie na co dzień, powinniśmy skorzystać z tego typu formy ćwiczeń, jaka jest jakby zabawą, co tym bardziej powinno zachęcać do ćwiczeń. Ważne również jest to, iż praktycznie w każdym większym mieście oferowane są takie trampoliny, a zwłaszcza jak jumping Szczecin ma wiele do zaoferowania w tym temacie.