Dlaczego warto dbać o swój telefon zakładając na niego porządny pokrowiec albo etui.

Nowo sprzedawane telefony mają nieporysowane ekrany i obudowy, lecz czasami starczy parę dni noszenia w torebce albo kieszeni, żeby po tym wyglądzie nie zostało ani śladu.

Z tego też powodu jeżeli ktoś chce na dłużej zachować swoje urządzenie w odpowiedniej formie, a równocześnie dać mu trochę bezpieczeństwa na wypadek jakiegoś uderzenia albo upadku, to powinien zainwestować w jakiś pokrowiec. Nawet te bardzo tanie, kosztujące kilkanaście złotych już chociaż trochę urządzenie ochronią, a niektóre odmiany dają znacznie większą skuteczność. Nie można też zapomnieć o roli ozdobnej, wiele etui i pokrowców jest bardzo ładnie i estetycznie wykonanych. W sklepach wybór tych gadżetów jest naprawdę duży, więc każdy właściciel smartfona bez problemów może jakieś huawei y3 etui dla siebie znaleźć.

obudowa huawei y5

Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo popularne na przykład są pokrowce wykonane z plastiku lub trochę droższego poliwęglanu, akurat ten materiał jest niezwykle wytrzymały na mechaniczne uszkodzenia. Doskonale przed takimi rzeczami będą również chronić etui wykonane z silikonu, zakładane na tył i boki komórki.

Przejrzyj kolejny kluczowy artykuł, aby dowiedzieć się sporo niuansów na zajmujący Cię temat. Zapraszamy i życzymy wciągającej lektury!

Dzięki swojej elastyczności bardzo dobrze pochłaniają one energię, i niejeden telefon dzięki nim został uratowany od zniszczenia. Jednak jeżeli zdarzy się sytuacja, że jakiś element zewnętrzny przypadkowo pęknie, to też dużego problemu z reguły nie będzie.

Do większości modeli telefonów dokupić bowiem można obudowy i je po prostu wymienić. Co więcej, w przypadku niektórych modeli druga obudowa huawei y5 będzie się znajdowała w zestawie, jaki się kupuje.