Elektronika producenta Samsung

Dobry sprzęt elektroniczny oferowany jest przez wielu producentów, lecz niekwestionowanym liderem jest firma Samsung. Ten koreański producent od dziesięcioleci utrzymuje najwyższy poziom wyrobów, proponując swoim klientom sprzęty na najwyższym poziomie. A Samsung w swojej ofercie posiada naprawdę szeroki wybór elektroniki.

Monitor LED od Samsunga

Autor: Partner of Promotion
Źródło: Partner of Promotion
Na przykład Samsung NX300 18-55 mm czarny () to jeden z przedstawicieli wydajnych aparatów cyfrowych, który spełnia oczekiwania bardziej zaawansowanych miłośników fotografii. Posiada on układ przetwornika obrazu o dużej liczbie pikseli, szybkie zdjęcia (Korekta zdjeć) seryjne, błyskawiczną migawkę i możliwości nagrywania filmów w wysokich rozdzielczościach. Przez te parametry aparat ten uznawany jest za jedną z ciekawszych propozycji w swojej klasie, a pochlebne recenzje i opinie potwierdzają to tylko.

Kolejną grupą produktów, na rynku których Samsung dominuje wśród innych konkurentów są smartfony i telefony komórkowe. Wszystkie ostatnio wypuszczane telefony Samsunga stawały się wielkim hitem i były sprzedawane w milionach sztuk. Oczywiście wśród sprzedawanych urządzeń dominują dyskretne kolory, białe, szare i czarne, lecz czasami trafi się coś nietypowego w sprzedaży, na przykład bardzo ciekawy kolorystycznie model Samsung S5230 Avila czerwony (na stronie).

Przyglądając się ofercie samsunga zapomnieć nie można o odbiornikach telewizyjnych. Małe i duże, tanie i kosztujące znacznie więcej niż mały samochód – w zależności od potrzeb i możliwości portfela każdy może znaleźć najlepszy egzemplarz dla siebie. Najmniej kosztujące telewizory samsunga można kupić już za 800 złotych, przykładowo telewizor UE-32EH4003 w takiej cenie proponuje 32 cale dość dobrego obrazu. Rzecz jasna w telewizorach za tę cenę nie można się spodziewać najnowszych technologii, ale jeśli chodzi o konkurentów z tego przedziału urządzenia samsunga bardzo dobrze wypadają. Mimo swojej niskiej ceny telewizor ten posiada możliwości obsługi sieci wi-fi. Z kolej Samsung UE22F5000A ma tylko 20 cale, więc przypomina bardziej monitor, lecz rozdzielczość full HD będzie rekompensować te nieduże wymiary, przez co telewizor ten idealnie będzie się nadawał do niewielkiego pokoju.