Gadżety, dlaczego tak je lubimy?

Biegł mężczyzna lasem, natrafił na żabę. – Jestem cudownej urody księżniczką, złóż pocałunek na moich ustach, a będziemy prowadzić wspaniałe życie – rzekła. Mężczyzna ulokował żabę w kieszeni po czym poszedł dalej. Ta zdezorientowana powiedziała: Dlaczego mnie nie pocałowałeś? – Na dziewczynę nie mam czasu, ale mówiąca żaba to doskonały gadżet!

akcesoria

Autor: HTC
Źródło: HTC
Należy się z tym zgodzić, mężczyźni kochają gadżety. Samochody, smartfony, dobre rowery, najnowsze zestawy komputerowe mówią nie tylko o ich dobrym guście, ale i o statusie. Teraz, nawet rower jest w stanie wyglądać i sprawować jak sprzęt z najwyższej półki, w dodatku z nutką technologii rodem z filmów science-fiction. Musimy jedynie podrasować go ciekawymi gadżetami. Największy ich wybór znajdziemy w sieci, wpisując w wyszukiwarce frazę: akcesoria rowerowe. System inteligentnego oświetlenia, nawigacje, kamery rowerowe, chowane lusterka – wybór jest imponujący.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Jeśli tak, to szybko sprawdź tutaj pompy ciepła szczecin podobne materiały – one także są wartościowe.

A wszystko to po to by przejażdżka była komfortowa i ciekawa – porównaj produkty.

Przeważnie, panowie przykładają największą uwagę do samochodu, a te coraz bardziej naszpikowane są elektroniką. Zamieniają się w przemieszczające się komputery. Uwodzą 10-calowym wyświetlaczem LCD na desce rozdzielczej, routerem Wi-Fi, systemem rozpoznawania znaków czy automatycznym parkowaniem. Najczęściej kupowane akcesoria samochodowe to między innymi nawigacja, zestaw głośnomówiący czy CB radio.

Szwankujący akumulator nie jest już jednoznaczne z potrzebą podłączania kabli rozruchowych – porównaj akumulatory. Mając małego „pomocnika”, możemy uruchomić samochód bez

samochód

Autor: Peter Zoon
Źródło: http://www.flickr.com

otwierania maski. Należy jedynie podłączyć końcówkę urządzenia do gniazda zapalniczki z wyładowanym akumulatorem, do zapalniczki w drugim samochodzie. Parę minut i… możemy ruszać. Należy zauważyć, że jest to całkiem pomocny gadżet, który może nie zachwyci nas szybkością działania, jednak jest z całą pewnością mniej problematyczny i bezpieczniejszy w użyciu, aniżeli popularne kable (zobacz producent przewodów elektrycznych) rozruchowe.

Albowiem w rzeczywistości tak to właśnie jest z gadżetami. Możemy być ich posiadaczami, ale nie musimy. Dla jednych niepotrzebne, inni – rządni nowinek, nie są w stanie się bez nich obyć. Jedno jest pewne: urozmaicają nam życie.