Groza? Ja poproszę!

Ludzie uwielbiają czuć przerażenie. Czego mają świadomość autorzy powieści oraz twórcy filmów. Podobnie jest ze światem gier, w którym również mamy szansę na przeżycie przygód, z założenia mających zjeżyć nam włos na głowie. W momencie reklamowania Resident Evil, pewna firma pierwszy raz użyła pojęcia survival horror. Czego możemy się spodziewać po tym gatunku gier?


gra
Napisane przez: COM SALUD Agencia de comunicación
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Survival horror to z całą pewnością jeden z najbardziej emocjonujących gatunków gier na konsolę. Klimat, czarna noc, połączona z mroczną fabułą. Zamysłem tej kategorii gier komputerowych jest dostarczenie graczom wielkich emocji i lekkiego przerażenia. Wiele zaskakujących akcji motywem jak z horrorów, przenosi nas w świat grozy. A wydawać by się mogło, że najlepiej czujemy się, kiedy jesteśmy bezpieczni... Jednak nie wszyscy. Istnieją wśród nas osoby, które tygodnia sobie nie wyobrażają bez odpowiedniej dawki strachu i przerażenia. Godną polecenia grą, przy której nawet największym twardzielom przejdzie dreszcz po plecach jest Outlast. To gra na konsolę, utrzymana w klimatach grozy. Jej historia ma miejsce w zakładzie dla obłąkanych. Dziennikarz, który dostaje informację, że na terenie zakładu „mają miejsce przerażające rzeczy”, włamuje się do ośrodka by poznać prawdę. A ta jest bezwzględna i ma kolor karminowy.

Sprawdź też

Marzysz o interesujących oraz nieszablonowych wakacjach? Wybierz Kaszuby oraz upajaj się piękną przyrodą

Kaszuby
Napisane przez: glencharnoch
Podpatrzone na: www.flickr.com
Wakacje są okresem, kiedy chce się odpocząć, a równocześnie zwiedzać oraz pocieszyć się dostępnymi atrakcjami. By złączyć różne aspekty wypoczynku, należy wyszukać ciekawe miejsce do spędzenia urlopu. Bez wątpienia takim miejscem okażą się Kaszuby, które gwarantują idealne warunki do odpoczynku oraz zabawy.


Odpowiednio dobrane efekty dźwiękowe i mroczna grafika sprawią, że nie przejdziemy obok tych gier obojętnie. Gra zapewnia rozbudowaną fabułę, ale jej posiadacze muszą włożyć wysiłek w jej odkrywanie, samodzielnie poszukując wskazówek na temat historii szpitala.

Głównym celem rozgrywki jest znalezienie drogi ucieczki z budynku. Trwa to mniej niż godzinę, lecz losowość otoczenia zachęca do wielokrotnego przechodzenia gry. Nie ma powtarzających się akcji - jesteśmy tylko my, nasz strach i wola przetrwania. Kto raz zagra w tę grę, będzie chciał więcej. Prawda, grę można przejść za dnia, przy zaświeconym świetle, rozrywkowej muzyce i chipsach.

Jeśli dalej ciekawi Cię to zagadnienie, to odwiedź witrynę (http://www.surfszkola.pl/patent-zeglarski/) a tutaj na pewno znajdziesz mnóstwo informacji na przedstawiany temat.

Ale są i tacy, którzy mają satysfakcję z grania po zachodzie słońca, w ciemności i w słuchawkach na uszach. Brr... Scenariusz tylko dla ludzi o mocnych nerwach.
2019-12-19 07:44:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.