Groza? Ja poproszę!

Ludzie uwielbiają czuć przerażenie. Czego mają świadomość autorzy powieści oraz twórcy filmów. Podobnie jest ze światem gier, w którym również mamy szansę na przeżycie przygód, z założenia mających zjeżyć nam włos na głowie. W momencie reklamowania Resident Evil, pewna firma pierwszy raz użyła pojęcia survival horror. Czego możemy się spodziewać po tym gatunku gier?


gra
Napisane przez: COM SALUD Agencia de comunicación
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Survival horror to z całą pewnością jeden z najbardziej emocjonujących gatunków gier na konsolę. Klimat, czarna noc, połączona z mroczną fabułą. Zamysłem tej kategorii gier komputerowych jest dostarczenie graczom wielkich emocji i lekkiego przerażenia. Wiele zaskakujących akcji motywem jak z horrorów, przenosi nas w świat grozy. A wydawać by się mogło, że najlepiej czujemy się, kiedy jesteśmy bezpieczni... Jednak nie wszyscy. Istnieją wśród nas osoby, które tygodnia sobie nie wyobrażają bez odpowiedniej dawki strachu i przerażenia. Godną polecenia grą, przy której nawet największym twardzielom przejdzie dreszcz po plecach jest Outlast. To gra na konsolę, utrzymana w klimatach grozy. Jej historia ma miejsce w zakładzie dla obłąkanych. Dziennikarz, który dostaje informację, że na terenie zakładu „mają miejsce przerażające rzeczy”, włamuje się do ośrodka by poznać prawdę. A ta jest bezwzględna i ma kolor karminowy.

Sprawdź też

Krótki opis najbardziej popularnej serii smartfonów Samsung Galaxy, jak poszczególne modele ulegały zmianie w minionych latach.

Światła LED
Napisane przez: Yasna Communications
Podpatrzone na: Yasna Communications
Aktualnie typowy czas użytkowania smartfona to około dwóch lat, w dużym stopniu bierze się to z tego, że w takich cyklach ulegają zmianom umowy w firmach telekomunikacyjnych.


Odpowiednio dobrane efekty dźwiękowe i mroczna grafika sprawią, że nie przejdziemy obok tych gier obojętnie. Gra zapewnia rozbudowaną fabułę, ale jej posiadacze muszą włożyć wysiłek w jej odkrywanie, samodzielnie poszukując wskazówek na temat historii szpitala.

Głównym celem rozgrywki jest znalezienie drogi ucieczki z budynku. Trwa to mniej niż godzinę, lecz losowość otoczenia zachęca do wielokrotnego przechodzenia gry. Nie ma powtarzających się akcji - jesteśmy tylko my, nasz strach i wola przetrwania. Kto raz zagra w tę grę, będzie chciał więcej. Prawda, grę można przejść za dnia, przy zaświeconym świetle, rozrywkowej muzyce i chipsach. Ale są i tacy, którzy mają satysfakcję z grania po zachodzie słońca, w ciemności i w słuchawkach na uszach. Brr... Scenariusz tylko dla ludzi o mocnych nerwach.
2020-09-02 07:58:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.