Intrygujące gry na PlayStation Vita

Niewielka, praktyczna i bardzo wygodna – to najlepsza chyba charakterystyka niewielkiej ręcznej konsoli, jaką jest wypuszczona w 2011 roku PS Vita. Konsola została wyposażona w ekran dotykowy o przekątnej 5 cali, a także, co wyróżnia ją w gronie innych urządzeń tego typu, wielodotykowy panel tylny, dający zupełnie nowe możliwości jeśli chodzi o sterowanie grami. Łącząc funkcjonalności ekranu dotykowego z panelem tylnym otrzymuje się sterowanie niedostępne do tej pory w żadnym innym urządzeniu.

kontroler do playstation

Autor: Fernando L
Źródło: http://www.flickr.com
Uzupełnienie układu sterującego są dwa drążki analogowe i dwa przyciskowe panele, dzięki ich użyciu jeżeli ktoś zechce sobie pograć w gry fabularne ps vita, to bez żadnego problemu sobie poradzi z ich bardziej zaawansowaną obsługą. Oprócz bardzo wydajnych podzespołów i niespotykanemu do tej pory rozwiązaniu z dotykowym panelem z tyłu nowa konsola firmy sony oferuje bardzo duże możliwości jeśli chodzi o interaktywne granie, urządzenie jest wyposażone w bezprzewodową łączność, więc można w dowolny sposób łączyć się z innymi użytkownikami nie zwracają uwagi na miejsce, w którym oni się znajdują.

O powodzeniu każdego urządzenia do rozrywki świadczą głównie gry (więcej: gry fps ps vita), jakie można zainstalować. Liczy się nie tylko cena, choć ta jest oczywiście dla sporej grupy najważniejszym czynnikiem, ale także prostota i łatwość obsługi, i możliwości grania z resztą użytkowników. A dokładnie wszystko to może zaproponować konsola Sony, która oferuje gry dla wszystkich rodzajów graczy. Wielbiciele strzelanek wybiorą więc jednej z gier fps ps vita, w tym parę kultowych szlagierów znanych na przykład z komputerów PC. W chwili relaksu pomiędzy wykańczaniem kolejnych wrogów można sięgnąć po gry logiczne ps vita i przez parę chwil poćwiczyć swoje zwoje mózgowe.

A jeśli ktoś będzie lubił dobrą muzykę, to dla takiej osoby sprawdzą się z pewnością gry muzyczne ps vita (na przykład: inspirujące gry muzyczne na ps vita), w które pograć będzie można z przyjaciółmi albo dopiero co poznanymi graczami, którzy się połączą z naszym urządzeniem.

Czy artykuły stworzone na stronie (https://lemans.pl/cennik/) ogólnie Cię zadowoliły? Sądzimy, że tak. Jednakże, jeżeli chcesz więcej, to kliknij tu.

Różnych gier na ten rodzaj konsoli jest całkiem sporo, mają one przyzwoite ceny, tak więc spodziewać się można, że konsola ta jeszcze przez kilka lat nie straci na popularności, nawet w epoce wszechobecnych tabletów oraz smartfonów.