Jacy młodzi twórcy internetowi są obecnie najbardziej popularni i jakie treści oferują swym odbiorcom?

Przełom dwudziestego i dwudziestego pierwszego wieku to okres następnych ogromnych zamian technologicznych. Telefony komórkowe, sprzęty mobilne czy na koniec sam Internet. Swobodny dostęp do wszystkich wymaganych w danej sekundzie informacji to wybawienie dla wielu osób.

portal społecznościowy
Napisane przez: David Mulder
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jednak te wszelakie zawartości ktokolwiek musi opracowywać i zamieszczać. Tak zwane media społecznościowe skupiają w sobie miliony ludzi tego typu jak Krzysztof Gonciarz facebook. Tenże młody, ur. 19 czerwca 1985 roku robi teraz oszałamiającą karierę na całym świecie. Krzysztof Gonciarz ma już na swym koncie około 4000 zrealizowanych zamysłów różnego typu, swą działalność prowadzi praktycznie na kompletnym świecie - w Japonii, w USA czy naturalnie w Polsce. Nic zatem nietypowego, iż jest współcześnie jednym z czołowych rodzimych autorów wirtualnych.

Sprawdź też

Komórki dotykowe oraz ich plusy

Nokia
Napisane przez: Hill+Knowlton Strategies
Podpatrzone na: Hill+Knowlton Strategies
Dzisiaj właściwie każdy dorosły, a także większość nastolatków posiada własny telefon komórkowy. Telefony stacjonarne powoli odchodzą w niepamięć. Ludzie częstokrotnie decydują się na kompletną rezygnację z linii telefonicznej, na jej miejsce natomiast wybierają kontrakt z telefonią komórkową. Mogą liczyć na sprzyjające abonamenty i wiele dodatkowych promocji, m.in. na bezpłatne minuty do przyjaciół ze wszystkich sieci. Najbardziej popularne na rynku są telefony dotykowe, które odróżniają się wieloma zaletami.


Innym młodziutkim twórcą internetowym jest Kaluch instagram, jaki na swoim kanale w najobszerniejszym serwisie z filmikami udostępnia swe produkcje, na których wchodzi w postać recenzenta gier komputerowych. Kaluch youtube prowadzi swą aktywność od blisko 10 wiosen oraz przez ten okres opublikował przeszło 500 filmików oraz zgromadził ponad pół milionową grupę odbiorców swej online pracy.

Kolejnym dowodem na dziennikarską działalność młodych ludzi jest pewna Karolina, jaka na należącym do firmy z Mountain View portalu z filmami wyprodukowała jeden z najbardziej słynnych tzw. kanałów rzeczowych o nazwie Karolina Gołębiewska. Na kanale tym udostępniła już około tysiąca filmików poświęconych takiej problematyce jak make-up na mokro czy samoprzylepne rzęsy. Na kanale stylizacjeTV youtube można by również poznać 10 produktów do pielęgnacji ciała za maksymalnie 10 złotych czy też przykładowo jakie bywają koreańskie kosmetyki.
2020-06-10 07:53:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.