Jacy młodzi twórcy internetowi są obecnie najbardziej popularni i jakie treści oferują swym odbiorcom?

Przełom dwudziestego i dwudziestego pierwszego wieku to okres następnych ogromnych zamian technologicznych. Telefony komórkowe, sprzęty mobilne czy na koniec sam Internet. Swobodny dostęp do wszystkich wymaganych w danej sekundzie informacji to wybawienie dla wielu osób.

portal społecznościowy
Napisane przez: David Mulder
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jednak te wszelakie zawartości ktokolwiek musi opracowywać i zamieszczać. Tak zwane media społecznościowe skupiają w sobie miliony ludzi tego typu jak Krzysztof Gonciarz facebook. Tenże młody, ur. 19 czerwca 1985 roku robi teraz oszałamiającą karierę na całym świecie. Krzysztof Gonciarz ma już na swym koncie około 4000 zrealizowanych zamysłów różnego typu, swą działalność prowadzi praktycznie na kompletnym świecie - w Japonii, w USA czy naturalnie w Polsce. Nic zatem nietypowego, iż jest współcześnie jednym z czołowych rodzimych autorów wirtualnych.

Innym młodziutkim twórcą internetowym jest Kaluch instagram, jaki na swoim kanale w najobszerniejszym serwisie z filmikami udostępnia swe produkcje, na których wchodzi w postać recenzenta gier komputerowych. Kaluch youtube prowadzi swą aktywność od blisko 10 wiosen oraz przez ten okres opublikował przeszło 500 filmików oraz zgromadził ponad pół milionową grupę odbiorców swej online pracy.


Sprawdź też

Telefon nie tylko do zabawy ale również ma wiele opcji

telefon komórkowy
Napisane przez: Microsiervos
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Wcześniej telefony służyły tylko do prowadzenia rozmów. Wraz ze wzrostem popularności aparatów komórkowych, producenci zaczęli dodawać nowe funkcje. Współcześnie wielu ludzi nie wyobraża sobie funkcjonowania bez dostępu do smartfona.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.