Jacy młodzi twórcy internetowi są obecnie najbardziej popularni i jakie treści oferują swym odbiorcom?

Przełom dwudziestego i dwudziestego pierwszego wieku to okres następnych ogromnych zamian technologicznych. Telefony komórkowe, sprzęty mobilne czy na koniec sam Internet. Swobodny dostęp do wszystkich wymaganych w danej sekundzie informacji to wybawienie dla wielu osób.

portal społecznościowy
Napisane przez: David Mulder
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jednak te wszelakie zawartości ktokolwiek musi opracowywać i zamieszczać. Tak zwane media społecznościowe skupiają w sobie miliony ludzi tego typu jak Krzysztof Gonciarz facebook. Tenże młody, ur. 19 czerwca 1985 roku robi teraz oszałamiającą karierę na całym świecie. Krzysztof Gonciarz ma już na swym koncie około 4000 zrealizowanych zamysłów różnego typu, swą działalność prowadzi praktycznie na kompletnym świecie - w Japonii, w USA czy naturalnie w Polsce. Nic zatem nietypowego, iż jest współcześnie jednym z czołowych rodzimych autorów wirtualnych.

Innym młodziutkim twórcą internetowym jest Kaluch instagram, jaki na swoim kanale w najobszerniejszym serwisie z filmikami udostępnia swe produkcje, na których wchodzi w postać recenzenta gier komputerowych. Kaluch youtube prowadzi swą aktywność od blisko 10 wiosen oraz przez ten okres opublikował przeszło 500 filmików oraz zgromadził ponad pół milionową grupę odbiorców swej online pracy.


Sprawdź też

Na co zwrócić uwagę wybierając kamerkę do sportów ekstremalnych?

jvc gc-xa2 adixxion
Podpatrzone na: Kamerynakask.pl
W dobie nowoczesnych technologii ludzie, którzy są zwolennikami sportów wyczynowych lubią dzielić się wrażeniami. Najlepszą metodą jest naturalnie nagranie wyczynów i wstawienie filmików na portalu, który pozwala na wysyłanie dowolnych treści filmowych. Fajnie jest więc poprosić kumpla, by stał obok z porządną kamerą i uwiecznił, gdy serfujecie, wspinacie się na wysokie szczyty albo cokolwiek innego robicie. Jednakże najkorzystniejszy obraz doświadczeń da nowoczesna kamera na kask. Na pewno niejednokrotnie oglądałeś klipy kręcone tego rodzaju sprzętem.

Kolejnym dowodem na dziennikarską działalność młodych ludzi jest pewna Karolina, jaka na należącym do firmy z Mountain View portalu z filmami wyprodukowała jeden z najbardziej słynnych tzw. kanałów rzeczowych o nazwie Karolina Gołębiewska. Na kanale tym udostępniła już około tysiąca filmików poświęconych takiej problematyce jak make-up na mokro czy samoprzylepne rzęsy. Na kanale stylizacjeTV youtube można by również poznać 10 produktów do pielęgnacji ciała za maksymalnie 10 złotych czy też przykładowo jakie bywają koreańskie kosmetyki.
2017-08-07 08:41:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.