Jak w szybki sposób odnaleźć odpowiedni tablet?

Świat mobilnej rozrywki od kilku lat zawładnięty jest przez smartfony i tablety. W sklepach swe urządzenia oferuje kilku dużych, cenionych producentów i kilkudziesięciu innych, których produkty są trochę gorszej jakości, lecz za to kosztują sporo mniej. O tym czy kupić tablet solidny ale droższy, czy jednak skusić się na tańszy, ale z gorszymi parametrami zdecydować musi sam klient, do niego należy ostateczna decyzja. Jeżeli ktoś skłania się jednak ku pierwszej grupie, to musi przyjrzeć się urządzeniom Sony, przez wiele osób uważanych za najlepsze w sprzedaży.

tablet

Autor: Raffaele Esposito
Źródło: http://www.flickr.com
Cechują się one bardzo dobrą jakością elementów, solidnością i świetnymi parametrami. Jednym z flagowych modeli (sprawdź to na tej stronie) tego producenta jest Tablet Sony Xperia Tablet Z 16 GB WiFi sieci wifi Czarny (SGP311E3/B). Posiada on 10 calowy ekran, wykonany z bardzo odpornego na porysowania szkła, a jednocześnie jest przy tym niezwykle lekki i smukły. Technologie wykorzystywane do tej pory w odbiornikach telewizyjnych z najwyższej półki gwarantują wyjątkowo ostry i barwny obraz, a wydajny procesor i spora ilość pamięci pozwala na grę w najbardziej wymagające gry.

start pracy tabletu

Autor: Karolina van Schrojenstein Lantman – Orlinska
Źródło: http://www.flickr.com

Na tym urządzeniu zainstalowano system Android w najnowszej wersji, rozszerzony jeszcze przez programistów Sony o wydajne aplikacje poprawiające osiągi pracy. Prezentowany powyżej tablet łączyć się może jedynie poprzez wi-fi, natomiast Tablet Sony Xperia™ Tablet Z 16 GB LTE Wi-Fi Czarny (SGP321B) ma zamontowane dodatkowe gniazdo umożliwiające użycie technologii LTE.

Pośród ogromnej ilości przeróżnych urządzeń dotykowych znajdziemy także ciekawe i nietypowe urządzenia. Należą do nich piórkowe tablety, które umożliwiają pracowanie zarówno palcami jak i dołączonym do sprzętu piórem dotykowym. Więcej na ten temat odnajdziesz tutaj: Wacom. Jednym z przedstawicieli tej rodziny sprzętów jest Tablet Wacom Bamboo 3 Pen ,Touch (CTH-470K-PL), który łączy w sobie możliwości tabletu i tabletu piórkowego. Zaś Tablet Wacom BAMBOO 3 MANGA E (CTH-470M-RUPL) to sprzęt dedykowany miłośnikom cyfrowej twórczości.