Jakie miejsca należy odwiedzić w Polsce - sprawdź sam

Jeśli skrupulatnie przypatrzymy się najważniejszym województwom w Polsce, to stwierdzimy, iż faktycznie jest naprawdę wiele ciekawych miejsc, które warto zobaczyć. Oczywiście pomijając takie słynne miejsca jak pas nad Bałtykiem, Południe Polski, czy też Mazury. Może podczas tego sezonu warto wyjechać się po prostu na Kaszuby?


kaszuby
Napisane przez: CheepShot
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Okazuje się, że faktycznie jest to region nadal w pewnym stopniu nadal nieodkryty przez wczasowiczów. A znajduje się tam bardzo wiele ciekawych atrakcji. Na przykład takich jak skansen w Klukach, czy też możliwość przejechania się rozmaitymi ścieżkami rowerowymi oznakowanymi w Słowińskim Parku Narodowym. Jeżeli ktoś ma chęć aby pobyć na terenie Kaszub nieco dłużej, w takiej sytuacji może zaplanować sobie tu nawet dwutygodniowe wczasy.

Oczywiście mało popularne prowincje na początku wydają się nam obce. Ale to tylko chwila oswojenia się z kulturą, a już po kilku godzinach czytania różnych przewodników, na pewno znajdziemy wiele ciekawych zakątków do obejrzenia i zapamiętania. Kolejnym krokiem będzie zarezerwowanie noclegów.


Kaszuby
Napisane przez: jose maria vazquez
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Przebywając w tym ciekawym niszowym rewirze, opłaca się wynająć domki Kaszuby. A już z pewnością posmakujemy tą kulturę od podszewki. Zwykle gospodarze oferujący miejsca do spania także zapewniają wyżywienie - zarezerwuj domek na Kaszubach. W ten sposób mamy możliwość aby zaznajomić się z tutejszą kuchnią. A trzeba stwierdzić, że to właśnie tu można zjeść najlepsze placki ziemniaczane pod słońcem, a już niewątpliwie w całym kraju.

Wczasy na Kaszubach warto jest rezerwować już dużo wcześniej. Chociaż najwięcej osób faktycznie w Polsce udaje się na Południe Polski lub nad Bałtyk, to jednak co roku region kaszubski zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. Dlatego istnieje szansa wcześniejszego zarezerwowania miejsc przez stronę www. Wtedy można mieć pewność, że będziemy mieli noclegi w tym pensjonacie, na którym najbardziej nam zależy, a także w jakim poznamy Kaszuby najlepiej - link do wczasów na Kaszubach. Z pewnością będą nie tylko wyśmienite wczasy, ale również zdecydowanie tańsze niż na Pomorzu. W związku z tym warto wybrać się na Kaszuby.
2019-05-18 07:14:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.