Krótki opis najbardziej popularnej serii smartfonów Samsung Galaxy, jak poszczególne modele ulegały zmianie w minionych latach.

Aktualnie typowy czas użytkowania smartfona to około dwóch lat, w dużym stopniu wynika to z faktu, że w takim cyklu zmieniają się umowy u operatorów.

Światła LED

Autor: Yasna Communications
Źródło: Yasna Communications

Lecz tempo ukazywania się nowych modeli jest jeszcze większe, bo zwykle co kilka miesięcy pojawia się kolejna odsłona. Oczywiście z jeszcze większym ekranem od poprzednika, z wydajniejszym procesorem i pojemniejszą pamięcią. Bardzo dobrym przykładem może tu być rodzina Samung Galaxy – Ceneo.pl. Pierwszy model, to znaczy galaxy s i9000, ukazał się pod koniec roku 2010. Już wtedy urządzenie to bardzo się wyróżniało wśród konkurentów mocnymi parametrami i naprawdę dobrą jakością. Następne lata to następne wersje, przykładowo rok 2013 dostarczył użytkownikom galaxy s4 i9500. W porównaniu z wersjami wcześniejszymi znacznie zwiększył się ekran, bo aż do pięciu cali, użyto procesor z ośmioma rdzeniami i aż 16 GB pamięci.
Samsung swoją smartfony z tej kultowej serii wypuścił w kilku różnych wersjach, między innymi jako model galaxy s4 zoom.

Po przeanalizowaniu tego tekstu, polecam zarządzanie finansami w firmie pozostałe wiadomości na prezentowany wątek, które okażą się nie mniej absorbujące.

Ta oryginalna konstrukcja sprawiła nieco zamieszania na tym rynku, ze względu na to, że zamiast klasycznego, zlokalizowanego w obudowie aparatu zastosowano w niej prawdziwy 10-krotny optyczny zoom. Tym sposobem smartfon zyskał całkowicie nowe możliwości w robieniu zdjęć, porównywalne ze średniej jakości kompaktami cyfrowymi. Kolejne lata to następne modele Samsunga, aktualnie oferowany jest Galaxy S7.

Na naszym rynku zdecydowanie mniejszym zainteresowaniem cieszą się telefony od Apple, co też będzie wpływać na to, że ilość różnych akcesoriów do nich, przykładowo takich jak etui iphone 5, jednak jest dużo mniejsza – Grupa Allegro.