Które słuchawki wybrać na na czas podróży i nie tylko

Na co dzień wiele osób podróżuje do pracy, na uczelnię czy do szkoły. Żeby nieco uprzyjemnić sobie czas spędzony w autobusie lub w pociągu stosujemy różne sposoby, a jednym z nich jest słuchanie muzyki.

Przede wszystkim lista utworów

sony xperia

Autor: John Karakatsanis
Źródło: http://www.flickr.com

Gdyby sprawdzić, czego słuchają pasażerowie tego samego autobusu lub wagonu, na pewno okazałoby się, że w zasadzie każdy z nich wybrał inny rodzaj muzyki. Niektórzy preferują utwory klasyczne, inni chętniej decydują się na popowe, a jeszcze inni cenią słuchają przede wszystkim hip-hopu, albo muzyki klasycznej. Rzecz jasna nie ma w tym nic złego, a różnorodność sprawia, że świat staje się atrakcyjniejszy. Na ogół wybieramy te najlepsze, niemniej czas dojazdu na uczelnię czy też do pracy jest także doskonałą okazją, żeby wypróbować coś nowego i przekonać się do nieznanego wokalisty czy zespołu muzycznego. Jeżeli więc kolega poleca nam jakąś płytę, można posłuchać jej właśnie rano.

Odpowiedni sprzęt to podstawaZe względu na to, że w pociągach i autokarach nie brak hałasów, które mogłyby rozpraszać naszą uwagę w czasie słuchania muzyki, warto kupić słuchawki w wysokim stopniu oddzielające dźwięki z zewnątrz. Z reguły są one większe od tych „wtykanych” w uszy, ale niewątpliwie zagwarantują lepszy odbiór dźwięków i zapewnią, że nie stłumi ich żaden hałas. Tego typu słuchawki są droższe, ale równocześnie jakość odtwarzanej muzyki jest zdecydowanie na wysokim poziomie. Jeżeli zatem jesteś melomanem, taki sprzęt może sprawić ci prawdziwą radość. Jest to też świetny pomysł na upominek dla kogoś, kto ceni sobie gadżety tego rodzaju, przykłady: meizu m2.

Gdzie odtwarzać?

meizu

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com

Większość osób wybiera urządzenia wielofunkcyjne, do których z pewnością zalicza się smartfony. Niezależnie od tego czy jest to model M4 Aqua, czy też Meizu M2, bądź Meizu MX5, możemy dzięki nim odtwarzać muzykę w wysokiej jakości. Poza tym są to urządzenia doskonałe do urozmaicania czasu podróży, gdyż dzięki nim można także kontaktować się ze znajomymi czy też w inny sposób wykorzystać je do celów rozrywkowych. Zarazem Meizu MX5, jak i Meizu M2 czy też M4 Aqua to telefony z wejściem audio typu jack, a zatem słuchawki z pewnością będą świetnie działały po podłączeniu. Szeroki wybór na: