Kupujemy wygodne słuchawki

W zasadzie każdy użytkowany dzisiaj smartfon czy telefon może odtwarzać muzykę. Jednak głośniczki w takim sprzęcie nie są zbyt dobre, dlatego też warto pomyśleć o kupnie porządnych słuchawek. Jednak jak może się okazać, ich wybranie wcale nie będzie prostym i łatwym zajęciem.

Słuchawki Sony

Autor: Sony
Źródło: Sony
Niektórzy zapewne zdecydują się na markowego producenta i kupią Słuchawki Sony MDR-ZX300 (MDRZX300W). Są one bardzo zgrabne, niewielkie lecz jednocześnie wygodne i praktyczne. Użyto przy ich produkcji dobry jakościowo magnes neodymowy, dzięki niemu dźwięk jest bardzo wyraźny i bez zniekształceń przy zachowaniu odpowiedniej mocy.

Te słuchawki posiadają kabel o całkowitej długości ponad metr i są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, przez co można je dobrać do własnych preferencji i oczekiwań. Osoby szukające jeszcze lepszego brzmienia skusić powinna propozycja mniej znanej w naszym kraju firmy Superlux, to znaczy Słuchawki SUPERLUX HD661P. Mają one praktyczne, miękkie nauszniki, tak więc nawet kilkugodzinne słuchanie muzyki nie będzie powodować żadnych odgnieceń. Ze względu na swoje rozmiary i praktyczny, kilkumetrowy przewody zobacz (znajdź informacje) te słuchawki raczej będą się nadawać do domowego użytku, a nie noszenia na spacerze. Tu także producent postawił na odważną kolorystykę, słuchawki są dostępne w kolorach czerwonym, fioletowym, srebrnym i czarnym.

Kolejnym modelem, jakiemu warto się przyjrzeć w czasie szukania są Słuchawki WeSC Oboe NS Black (). W ich przypadku kolorystyka jest dyskretna, mają czarny kolor z szarym akcentem. Posiadają praktyczny, wygodny, wyłożony miękką tkaniną pałąk, duże kopułki i odpowiedniej długości przewód zobacz (przeczytaj więcej tutaj). Do dźwięku także nie można się przyczepić, same słuchawki bardzo dobrze brzmią i posłucha się na nich każdego muzycznego gatunku. Niezwykle ciekawą propozycją dla ludzi, którzy nie lubią plączących się przewodów są Słuchawki XX.Y DYNAMIC 10 Różowe (HP-8810 PINK) (tu zamówisz). Co prawda ich kolor z założenia może odstraszyć każdego chłopaka, ale są oferowane również w innych wersjach kolorów. A najciekawsze jest to w nich, że mają wbudowany wewnętrzny odtwarzacz MP3, odpada więc konieczność przyłączania ich do zewnętrznych urządzeń.