Laptop Dell

Kiedy chcemy kupić laptopa często stawiamy na lepszy model tego, który okazał się w porządku. Rzeczywiście dobrze, więc wybrać model laptopa dell xps 14, który jest młodszym bratem della xps 15z. Kiedy zwrócimy uwagę na najistotniejsze parametry natychmiast zwrócimy uwagę na różnicę i to, że laptop ten jest rzeczywiście fantastyczny. Wąska obudowa, nieduża waga prowadzi do tego, że laptop ten prezentuje się rzeczywiście fantastycznie. Powinniśmy, więc zastanowić się nad tym, czy wybrać tego modelu. Oczywiście nie jest to laptop, o którym usłyszymy, w każdej reklamie, ale przez to będziemy mieli laptop, który nas wyróżni. Warto, więc zobaczyć jak wygląda ten sprzęt i to jak dobrze się na nim działa, bo klawiatura jak i touchpad są rzeczywiście idealnie zrobione.

Wymienię Cię na nowszy model – dell xps 14

Gdy szukamy laptopa, który swoim wyglądem i wagą doprowadzi do tego, że będziemy zachwyceni to na pewno dobrze zwrócić uwagę na dell xps 14. Wiadomo, że wszystko to kwestia gustu, ale osoby lubiące aluminiowe wykończenia będą zachwycone. Ciemnoszara ramka monitora pewnie będzie kolejnym powodem in plus, by wybrać właśnie ten laptop. Nie wspominając nawet o charakterystycznej barwie klawiatury, która świetnie wpisuje się w całościowy wygląd komputera. Jeżeli chcemy mieć laptop, który naprawdę będzie się dobrze prezentował to dell xps 14 będzie idealnym rozwiązaniem.

Poza tym wszystko jest dobrze obmyślone rozpoczynając od portów USB, czy

dell

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl

wielkość pamięci. Oczywiście nad plusami tego sprzętu można byłoby się rozpisywać wręcz w nieskończoność, ale rzeczywistość jest taka, że jeżeli chcielibyśmy dowiedzieć się, jaki ten komputer jest w rzeczywistości to musimy go kupić i zacząć na nim pracować. Dopiero w takiej sytuacji zrozumiemy, że były to rzeczywiście świetnie wydane pieniądze.

Nie ma sensu gdybać, ale można zapytać pośród znajomych czy posiadają dokładnie ten model, jeżeli tak to użytkownicy będą w stanie powiedzieć nam o tym, czy powinniśmy czy nie warto inwestować w to urządzenie. Bardzo często jednak większość osób mówi, że marka Dell, to świetna sprawa. Sprzęt ten często bywa używany przez dwóch a nawet i trzech użytkowników. Bo jest rzeczywiście nie do zdarcia. Warto, więc wziąć to pod rozwagę, kiedy mamy zamiar kupić sobie laptopa.