Nowości w świecie gier wideo
youtube
Podpatrzone na: pixabay.com

Jacy młodzi twórcy internetowi są obecnie najbardziej popularni i jakie treści oferują swym odbiorcom?

Przełom dwudziestego i XXI w. to okres kolejnych ogromnych zamian technologicznych. Telefony komórkowe, urządzenia mobilne czy na koniec sam Internet. Swobodny dostęp do wszystkich potrzebnych w danej chwili informacji to wybawienie dla wielu ludzi.
Urządzenia
Napisane przez: Elliott Brown
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jeżeli lubimy wyzwania oraz współpracę, to warto przeżyć przygodę w Escape Roomie

Jeżeli pragniemy przeżyć niezapomnianą przygodę z przyjaciółmi lub kolegami z pracy, to warto się zainteresować tak zwanym Escape Roomem, czyli grupową zabawą, która polega na tym, że wspólnie musimy wydostać się z zamkniętego pokoju.


Jeżeli lubimy wyzwania oraz współpracę, to warto przeżyć przygodę w Escape Roomie

Mnóstwo firm wykupuje dla swoich pracowników najróżniejsze imprezy, których polegają na działaniu w zespole.
gry
Napisane przez: 2 TOP
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najdoskonalsze na nudę są gry komputerowe. Obecnie możemy mieć ogromne szanse, bo rządzą gry online

Nie zdziwi stwierdzenie, że dziś, kiedy zaczynamy się nudzić, zazwyczaj zwracamy się po laptopa. To prosty sposób, by powalczyć ze zmęczeniem i brakiem idei na wieczór. Jednak kreowana w wirtualnym świecie rozrywka może nas spotkać w zasadzie dzień w dzień,przykładowo w trakcie gry online, będące świetnym przerywnikiem długiego dnia.
Książki dla dzieci
Napisane przez: jessica mullen
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dlaczego czytanie książek jest tak konieczne i to już od najmłodszego wieku. Faktycznie istnieje kilka powodów

Możemy powiedzieć, że akcja „Cała Polska czyta dzieciom”, która parę lat temu pojawiła się w mediach, poczyniła bardzo dużo pozytywnego. Osoby, jakie nie zdawały sobie sprawy z niezwykłego oddziaływania słowa pisanego nagle rozpoczęły czytać swoim maluchom. I tak to się dobrze rozwinęło, już aktualnie widzimy wyniki tych działań. Powinniśmy przyznać, że to jedna z najbardziej pozytywnych akcji ostatnich lat.
angry birds
Napisane przez: Gear4
Podpatrzone na: Gear4

Z czego się bierze niezwykłość Angry Birds, najbardziej popularnej gry komputerowej w historii

Codzienne na świecie pojawiają się nowo wydawane tytuły gier, jednak tylko nielicznym może się udać osiągnąć duży sukces. Lecz co pewien czas mogą się takie pojawić, pojawiają się również gry, jakie śmiało można nazwać fenomenami. I do takich jest zaliczana Angry Birds, gra, która zdobyła cały świat, a blisko dwa miliardy ściągnięć czynią ją najbardziej popularną grą w historii. Co więcej, z tej nieskomplikowanej gry urodził się wielki przemysł, gra doczekała się swojego serialu, w planie będzie tradycyjny film, a najróżniejsze gadżety z fruwającymi ptakami stanowią marzenie wielu dzieci.
stoje karnawałowe
Napisane przez: Juhan Sonin
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Bal karnawałowy stanie się wspaniałą rozrywką dla twoich dzieci, zrób wszystko, aby miały ładne oraz ciekawe przebrania

Czas karnawału łączy się z wieloma zabawami i balami. Uczestniczą w nich nie tylko osoby dorosłe, ale też dzieci. Zabawy karnawałowe odbywają się w placówkach edukacyjnych, przedszkolach, jak również w ośrodkach kulturalnych. Większość z nich wymaga przyszykowania lub kupna kostiumu. Należy postarać się, żeby kostium okazał się ciekawy, gdyż przyniesie to zadowolenie maluchowi.
kontroler do Xbox One
Napisane przez: BagoGames
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Granie na konsoli - ciekawe typy gier

Dzisiaj oferowane konsole do gier to potężne urządzenia, na jakich gra jest naprawdę przyjemne. Dotyczy to także ostatniego produktu Microsoftu, to znaczy konsoli Xbox One, która niedawno pojawiła się w sprzedaży. Konsola ta miała stać się przebojem, producent chciał początkowo wykorzystać z niej kilka całkowitych nowości, ale w końcu się okazało, że powstała zwykła konsola. No nie do końca może zwykła, bo przeganiająca wydajnością konkurencję, obecnie jest to najlepszy sprzęt służący do gier, który zakupić można w sklepach.
granie z Playstation Move
Napisane przez: Sergey Galyonkin
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gry nie są kompletną stratą naszego czasu!

Gierki faktycznie nauczają nas wiele! Jeśli ktoś w dalszym ciągu mocno wątpi w to, że najzwyczajniej gry w znacznym stopniu zwiększają nasz refleks, musi jak najszybciej zacząć częste granie, a bez cienia wątpliwości dostrzeże, iż chociaż naturalnie nie powinno się przesadnie kadzić producentom gry, to jednak w istocie np. gry wyścigowe ps2 powodują dużo dobrego dla naszego organizmu. To właśnie dzięki gierkom nasz refleks niejako stoi na wyższym levelu. No wiadomo: raczej nie jest powiedziane, że są one szalenie ważną dominantą, lecz ciężko nie docenić wielkiego znaczenia gier! Doceńmy takowe, a będziemy usatysfakcjonowani.
Nintendo 3DS
Napisane przez: Honou
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nintendo jest w Polsce coraz popularniejsza!

Nintendo to bardzo dobra konsola do grania. Akurat w Polsce powiedzmy nintendo wii u raczej nie jest za bardzo rozpowszechnione, lecz zwłaszcza Japonia to miejsce, w którym trafienie na fana Nintendo jest bardzo proste. W sumie i u nas Nintendo nie jest bardzo niszowe, na szczęście sprzedaż Nintendo w naszym kraju ciągle wzrasta, w błyskawicznym tempie.

Złodziej, pilot i chłopak z getta – kto już wie, o którą grę chodzi?

Świat gier w obecnych czasach zdaje się tak realny, że chcemy czasem w nim pozostać jak najdłużej. Po kilku godzinach gry zamiast tracić energię, stajemy się jeszcze bardziej nakręceni na działanie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.