Nowatorski model GoPro HERO 3, cyfrowa lustrzanka eos 70 d - wyprodukowane by wykonywać świetne zdjęcia.

Lustrzanka cyfrowa jest uważana za najlepszy pod kątem jakości, aparat fotograficzny. Nie musi się być profesjonalistą, aby móc robić świetne zdjęcia z użyciem dobrej kamery cyfrowej. Równocześnie z rosnącym postępem technicznym zmienia się rozdzielczość matryc w urządzeniach cyfrowych. Współcześnie profesjonalne typy aparatów mają aż 60 mln pikseli. Gdy zabieramy się do kupna konkretnego aparatu pojawia się sporo pytań, związanych z wyborem upragnionego aparatu. Canon EOS 70D to lustrzanka z matrycą APS-C, o rozdzielczości 20,2 mln pikseli, dzięki niej fotografie posiadają niebywałe detale.

GoPro Hero 4
Napisane przez: Dave Jones
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
EOS 70D oferuje mikroregulację obiektywów, dotykowy, odchylany i okręcany monitor LCD umożliwia fotografować obiekty pod różnorodnymi nachyleniami i sieć bezprzewodową. Zamontowane Wi-Fi umożliwia zdalne sterowanie i sprawne przeglądanie obrazów. Funkcja zapisu w całej liczbie pikseli z prędkością 7 klatek/s, umożliwia śledzenie aktywnych wydarzeń. Zainteresowani mogą zerknąć na stronę . GoPro cenione jest na wszystkich kontynentach z fantastycznych, maleńkich urządzeń rejestrujących obraz wykorzystywanych często do kręcenia wideo z ekstremalnych sportów czy różnych tego typu sytuacji. Firma idealnie wbiła się w niszę i w tej dziedzinie rynku nie ma zbyt dużej współzawodników. Seria aparatów GoPro od kilku lat zdobywa uznanie wśród zapaleńców sportów ryzykownych. Sprawdź koniecznie: .

Każdy następny model przebija jakościowo poprzedni. GoPro HERO gopro hero 3 aż trzykrotnie jest lepszy pod kątem technicznym swoich prekursorów.

Ten materiał jest dla Ciebie intrygujący? Na pewno zainteresuje Cię również nowa treść (http://www.vectorsoft.pl/bricscad/kontakt/), która posiada podobne zagadnienia.

Kamera Go Pro hero 3 jest wykorzystywana pod wodą. Tej kamery używają reżyserzy przyrodniczych filmów dokumentalnych, wytwarzający wątki w morzach i oceanach. Wielkim walorem jest to, że GoPro Hero 3 posiada moduł Wi-Fi. Jej wydajność podwyższyła się aż dwukrotnie. Urządzenie rejestrujące GoPro Hero 3 posiada aż dwa razy większą ilość pikseli niż jego prototyp a to właśnie w głównej mierze liczba pikseli decyduje o jakości obrazu. Nowy model jest o wiele mniejszy i lżejszy od poprzednika. Jak zwykle można do niego dobrać mnóstwo akcesoriów: kilka modeli uchwytów na głowę i kask, kilka na rower, statyw, nadgarstek, korpus ale również kolorowy ekran LCD czy lepszy akumulator.
2019-05-30 07:14:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.