Nowości w branży elektronicznej warte atencji

Producenci sprzętów elektronicznych i oprogramowania komputerowego żeby podołać wymaganiom dzisiejszego społeczeństwa kreują co chwila lepsze wynalazki. Wszystko po to, aby ułatwić ludziom żywot. Na rynku konkurencja wzrasta, dzięki temu ceny nie są nadzwyczaj wygórowane.
smartfon
Napisane przez: HTC
Podpatrzone na: HTC
Jeszcze ostatnio za dotykowy telefon posiadający rozmaite gadżety w sobie , jak przykładowo aparat fotograficzny, trzeba było uiścić bardzo dużo pieniędzy. Tutaj możemy przedstawić najlepsze smartfony do 1000 zł , które w pełności są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym kupującym. Są to na przykład: Kazam Tornado 348, ASUSa ZenFone 5 , BlackBerry Z10, Nokia Lumia 735, Nokia Lumia 1320, Sony Xperia T3. Telefony te mają wszystko to, czego pragnie zarówno akademiczka jak i businessman, od 4-rdzeniowego procesora, po GPS. Nie należy wydawać fortuny, aby cieszyć się gustownym smartfonem - sprawdź ofertę.


Sprawdź też

Ludzie na przestrzeni lat zmieniają się niesamowicie

mieszkanie lofty
Podpatrzone na: flickr.com
Nie chodzi tylko o sposób spędzania wolnego czasu, lecz nawet o sposoby na zarabianie pieniędzy.


Naturalnie, to jest nieuchronnie związane z rozwojem techniki. Weźmy pod uwagę choć fakt, iż dawniej, bez telewizorów i komputerów młodzież całkowicie inaczej spędzała wolny czas niż ma to miejsce teraz.


Niebawem także ukażą się nowe wersje lenovo y50, jednego z najbardziej znanych komputerów przenośnych dla graczy. Starszy wariant zostanie unowocześniony, wymienione zostaną najistotniejsze podzespoły. Użytkownicy tego notebooka będą mogli cieszyć się procesorem Core i7-4720HQ, nieco szybszym od uprzedniego Intel Core i7-4710HQ. W trybie turbo częstotliwość może zwiększać się nawet do 3,6 GHz. Jeśli chodzi o programy komputerowe, tonowe wersje aplikacji Word, Excell i PowerPoint ukazały się w Sklepie Windows w wersji Technical Preview systemu Windows 10. Mówimy oczwiście o nowości, jaką jest nowy dotykowy office - dowiedz się więcej.

smartfon
Napisane przez: Kārlis Dambrāns
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Wypada przyznać, że innowacyjny pakiet biurowy pojawia się w stosownym momencie, bo obserwując czynienia firmy można było odnieść wrażenie, że Microsoft trochę zaniedbał własny system na rzecz rozkwitu aplikacji przeznaczonych na Androida oraz iOS. Wytwórca gwarantuje, iż dotykowy interfejs stanie się w wyższym stopniu życzliwy dla eksploatatora od dotychczasowej wersji. Dodatkowo on na rynek wprowadził news , jaką jest opaska Microsoftu o nazwie Microsoft Band. Za jej wsparciem będziemy mogli mierzyć nasz puls, rytm serca, kroki, kalorie oraz jakość snu. Zegarek prócz tego będzie potrafił sugerować nam najlepsze treningi i umożliwi bezproblemowe zapisywanie tras pokonywanych pieszo, biegiem lub rowerem. Będzie i okazja podpatrywania wiadomości i powiadomień na wbudowanym w opaskę ekranie.

Producenci wprowadzają na rynek coraz to nowe produkty. Polska jest numerem 27 na świecie pod względem sprzedaży sprzętów elektronicznych, to znak, iż rozkwit naszego państwa cały czas zwiększa się, tak samo jak rywalizacja między przedsiębiorstwami.
2017-06-14 07:25:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.