Nowoczesne rozwiązania używane przez firmy żeby dotrzeć do klientów

Obecnie dominująca część powszednich transakcji zakupowych odbywa się z poziomu komputera, tabletu lub telefonu. Widzenie się z dostawcą przestaje być wymagane.

dodatki

Źródło: http://www.morguefile.com/
Również przy różnorodnych współpracach miedzy spółkami dominuje komunikacja on-line. W dobie ogólnej informatyzacji przedsiębiorstwa wykorzystują nowoczesne rozwiązania sieciowe, jakie umożliwiają im pozostanie konkurencyjnymi oraz lepsze dotarcie do możliwych nabywców (Login Trade o platformie zakupowej). W efekcie rok rocznie liczba nowych narzędzi stale się zwiększa. Platforma zakupowa to aktualnie jedna z najbardziej popularnych form dokonywania zakupów jednakowo na linii firma – konsument jednostkowy i firma – firma. Specyfika współczesnego rynku wymusza sporej elastyczności. Bez używania rozwiązań jak platforma zakupowa praktycznie każda firma ogranicza swój potencjał w sprzedaży zarówno towarów jak i usług.
E-procurement (nawiąż współpracę z logintrade: e-procurement) czyli mówiąc inaczej wymiana internetowa to wyraz nowoczesnego handlu w całej rozciągłości. E-procurement za podstawę ma platformy zakupowe. Nie są to jednak powszechne sklepy internetowe. E-procurement to handel umiejscowiony poziom wyżej – B2B, B2C, B2G. Sprzedawane są tu nie tylko specyficzne towary ale również usługi, praca, materiały itd. Platformy zakupowe E-procurement to podstawa dla działalności jednakowo małych, średnich jak i wielkich przedsiębiorstw. Posiadanie odpowiedniej platformy do wymiany ma zasadnicze znaczenie.

W przestrzeni rynkowej funkcjonuje sporo przedsiębiorstw, które budują tego sortu serwisy od podstaw – dostosowane do unikalnej specyfiki działalności klientów konkretnej firmy.