Parę słów na temat oświetlenia w klubach

Od czego zależne jest to, czy dany lokal nie narzeka na brak klientów czy też grozi mu zamknięcie? Jeżeliby się nad tym porządnie zastanowić, na pewno bylibyśmy w stanie podać mnóstwo przyczyn.

W tym tekście skupimy się nad tym, jak wielki wpływ na powodzenie lokalu ma właściwe oświetlenie.
naświetlacze ledowe

Autor: Martin @pokipsie Rechsteiner
Źródło: http://www.flickr.com
Reflektory LED PAR, bo to o nie chodzi, z pewnością stanowią nieodzowny element wyposażenia każdej dyskoteki (ledy par). Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne w naszym życiu jest oświetlenie. Najkorzystniejsze jest to naturalne – nie tylko umożliwia ono odkładanie się w naszym ciele witaminy D, lecz także normuje nasz cykl dobowy. Jednak oświetlenie ma o wiele bardziej zróżnicowane cele.

Zaintrygował Cię taki wpis? Jeżeli tak, to śmiało kliknij też ten link. Podobne wiadomości przeczytasz również tutaj jonizator wody cena.

Warto wiedzieć o tym, w jak ogromnym stopniu może ono wpływać na nasze samopoczucie. Przykładowo przytłumione światło w restauracji zachęca do długich rozmów, a ostre światło w klubie, na przykład nowoczesne reflektory PAR – do zakręconej zabawy. Jeżeli oświetlenie jest tak mocne, nikomu nie przychodzi ochota na rozmowy, wszyscy pragną szalonych wrażeń. Takiego rodzaju lampy mają wymienne funkcje kolorystyczne, poprzez co dobrze sprawdzą się w trakcie praktycznie każdej imprezy, uproszczając tworzenie każdej atmosfery.

przemysł

Autor: VLCinéaste
Źródło: http://www.flickr.com
Aranżując oświetlenie w zarządzanym przez nas lokalu trzeba pamiętać, iż nie można przesadzić: jeśli będzie zbyt ciemno, klienci mogą poczuć się niepewnie, mieć pewne obawy przed wejściem do takiego miejsca (najlepszy naświetlacz ledowy). Jeżeli natomiast postawimy na rzęsiste oświetlenie, na przykład instalując naświetlacze ledowe w wielkiej ilości, nie stworzymy przytulnej atmosfery, a przyszli klienci będą się czuli jak na sali operacyjnej.

Planując zmianę oświetlenia warto porozmawiać z profesjonalistą w tej kwestii i poprosić go o radę. Dzięki niej na pewno uda nam się stworzyć odpowiednio oświetlone wnętrze, jakie przyciągnie klientów.