Tanie i funkcjonalne tablety

Tabletowy rynek cały czas dynamicznie rośnie. Tego typu urządzeń sprzedaje się ogromne ilości, dlatego też obok dużych i znanych producentów swojej szansy szukają firmy mniejsze, zamierzające swoimi produktami skusić klientów. Na przykład należy do nich firma oLofer, jakiej tablet oLofer JustTab C740 niedawno ukazał się w sprzedaży w atrakcyjnej jak na zastosowane komponenty cenie. Jak wykazały zrealizowane przez niezależnych konsumentów intensywne testy, tablet ten stał się interesującą propozycją dla osób poszukujących taniego i solidnego sprzętu.
tablet leżący na biurku
Napisane przez: Intel Free Press
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Został bardzo dokładnie i starannie zaprojektowany, co niekiedy nie jest regułą w tańszych egzemplarzach, a zastosowane w nim komponenty są odpowiednio dopasowane, dzięki czemu urządzenie (więcej odkryjesz tu) działa wydajnie i bez większych problemów. Ekran utrzymuje podawane w specyfikacji parametry, obraz jest wyraźny i ma ładne, nasycone barwy. Dużym plusem tego urządzenia jest bateria z dużą pojemnością, która pozwala na kilka godzin nieprzerwanej pracy bez potrzeby ładowania.

Sprawdź też

Jak w szybki sposób odnaleźć odpowiedni tablet?

tablet z przenośną klawiaturą
Napisane przez: Cesar Cardoso
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Świat mobilnej rozrywki od pewnego czasu zawładnięty jest przez tablety oraz smartfony. W sklepach swoje produkty oferuje paru dużych, renomowanych wytwórców i całe grono pozostałych, których produkty są trochę gorsze jakościowo, ale za to znacznie mniej kosztują. O tym czy zakupić tablet porządny lecz droższy, czy jednak zdecydować się na tani, ale z trochę gorszymi parametrami i tak zdecyduje sam klient, do niego należy ostateczna decyzja. Jeśli ktoś będzie się skłaniał się raczej ku grupie pierwszej, to powinien przyglądnąć się tabletom Sony, przez wiele osób uważanych za najlepsze w sprzedaży.


tablety
Napisane przez: Maria Elena
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Praktycznie wszystkie testowane aplikacje działają szybko i bez problemów z zacinaniem, a wydajność odpowiada parametrom pamięci i procesora, jakie zostały użyte w tym tablecie. Firma oLofer (propozycja tu: tablet marki Olofer na ma w swojej propozycji również nieco mniejszy 7-calowy model Tablet OLOFER JUSTTAB (C1041IPS). On również został odpowiednio wykonany i w swojej klasie cenowej jest interesującą propozycją.

Zobacz, że praktyczna strona (https://www.etuo.pl/folie-szkla-lg-x-cam) ma przydatne dane, które są cenne - one Cię niewątpliwie kompletnie wciągną. Wejdź tu!


Niezwykle interesująco wyglądają także tablety firmy Modecom. Wytwórca ten miał już wcześniej kilka bardzo ciekawych modeli i jego najnowsza propozycja utrzymuje ten trend. Tablet MODECOM 9.7 FreeTAB 9706 IPS2 X4 z 10-calowym ekranem IPS to potężna wydajna maszyna która wystarcza do najbardziej wymagających aplikacji. Odpowiednią wydajność zapewnią jej 4 rdzenie procesora i 16G pamięci, a za grafikę odpowiedzialny jest jeden z najmocniejszych dzisiaj graficznych układów. Tablet ten został zaprojektowany jako domowe centrum rozrywkowe i według większości recenzji doskonale spełnia to zadanie. Również inny model tej firmy, Tablet MODECOM FREETAB 9704 IPS2 X4 (TAB-MC-TAB-9704-IPS2-X4) jest warty polecenia.
2018-12-13 07:16:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.