Portal branżowy technologii LED – LEDnews.pl

Oświetlenie LED

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Oświetlenie LED, bazujące na diodach elektroluminescencyjncyh jest standardem co najmniej od lat 70-tych XX wieku. Jego przewaga nad oświetleniem żarówkowym jest oczywista – diody led świecą około 50 000 godzin, czyli niemalże 5 razy dłużej, niż przeciętna żarówka.

Diody LED towarzyszą nam codziennie, powstały już ekrany led, czyli popularne telebimy, a listwy i moduły ledowe są stale wykorzystywane do nowoczesnej dekoracji mieszkań.Zapotrzebowanie na profesjonalny serwis dotyczący technologii LED jest oczywiste.

W październiku powstał innowacyjny na rynku polskim portal którego celem jest popularyzacja technik oświetleniowych LED.

LED News to źródło najświeższych informacji branżowych, zarówno dla firm, inwestorów, jak i osób prywatnych, które mają styczność z technologią LED w życiu codziennym.

Ten tekst porusza naprawdę istotnie sprawy, ale zobacz ponadto te informacje (http://www.foliograf.pl/) – na pewno stwierdzisz, że są wartościowe.

Oprócz ciekawych artykułów, portal oferuje kalendarz konferencji i wydarzeń w branży oświetleniowej, takich jak targi oświetlenia Światło 2012, a także katalog firm zajmujących się technologią LED.

Dodatkowo niebawem uruchomiona zostanie platforma LED B2B umożliwiająca sprzedaż, jak i zakup produktów LED.

Jeżeli chcesz zgłębić informacje na przedstawiany wątek, to odsyłam do serwisu (https://dobroplast.pl/) w którym odnajdziesz dużo ciekawych danych, które szczegółowo opisują temat.

Całość zapowiada się bardzo interesująco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*