Poszukujesz fotografa na wesele? Zobacz, na co zwracać największą uwagę!

Ślub to z pewnością jeden z najpiękniejszych dni w życiu właściwie każdego z nas – chyba nikt nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

A więc skoro tak, zwykle chcemy mieć z niego najpiękniejsze pamiątki, które pozwolą nam po latach powrócić do tych cudownych chwil – dlatego zatem tak istotne jest, żeby wybrać odpowiedniego fotografa, który przygotuje nam fantastyczne zdjęcia! Sprawdź, na co zwracać największą uwagę przy jego wybieraniu.
Ile konkretnie zdjęć potrzebujemy?
Naturalną kwestią jest na pewno to, iż chcemy mieć jak najwięcej zdjęć z tego najlepszego dnia. Jeśli jednak zaczniesz przeglądać portfolia poszczególnych fotografów, szybko dostrzeżesz, iż jakość niekoniecznie chadza w parze z ilością. Jeśli fotograf deklaruje, iż odda Ci na przykład dwa tysiące fotografii z wesela, znaczy to praktycznie jedynie to, iż odda Ci niemalże wszystkie wykonane przez siebie fotografie. Będzie ich zdecydowanie wiele, jednak zwyczajnie niewykonalne jest, żeby wszystkie te zdjęcia zachwycały swoim kunsztem – będą to po protu normalne zdjęcia dokładnie takie same jak te, które wykonałby Ci właściwie każdy członek rodziny, gdybyś udostępniła mu aparat. Jeśli chcesz mieć naprawdę wyjątkowe fotografie, wówczas bez wątpliwości musisz postawić na jakość zamiast na ilość.
image - firmy

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Dodatkowe atrakcje?
PQI

Autor: Western Digital
Źródło: Western Digital
gadżet

Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR
Jeśli chcesz urozmaicić swoje fotografie, wówczas możesz zdecydować się także na wszelkiego rodzaju udziwnienia.

Obecnie bardzo popularny jest dron, który zwykle pojawia się przed kościołem. Fotografie lub sprawdź nasze DSO nawet krótki filmik wykonany przy pomocy tego drona niewątpliwie zachwycą wszystkich gości! Możesz również wykonać nietypową sesję plenerową.