Potrzebujesz uwiecznić swe sportowe osiągnięcia? Użyj odpowiedniego sprzętu - dowiedz się, jakiego!

Współcześnie obrazujemy i filmujemy nieomal wszystko. Jednym z zazwyczaj wybieranych tematów są sukcesy w sporcie. Im bardziej spektakularne, tym lepiej, rzecz jasna. Ma to bez wątpienia swoje dobre i złe strony.


kamery sportowe
Napisane przez: DoDEA
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Sprawdź też

Jakiego rodzaju etui na telefon? Wybierzmy idealne rozwiązanie

Nowe laptopy z linii Satellite Pro
Napisane przez: 4Press.pl
Podpatrzone na: 4Press.pl
Dzisiejsze smartfony są to nadzwyczaj delikatne urządzenia. Wystarczy upadek z małej wysokości czy też chwila nieuwagi i niektóre części naszego telefonu mogą nadawać się już tylko do wymiany.


W handlu odnajdziemy dużo forteli chroniących nas przed kłopotliwymi rezultatami wypadku.


Fundamentalne pytanie brzmi jednak: jak upamiętnić daną chwilę, ażeby faktycznie chciało się do niej wracać?


Obowiązkiem atlety - nawet gdy sport trenuje tylko rekreacyjnie - jest głównie ćwiczenie. Niekoniecznie powinien być obeznanym w fotografii bądź na tajnikach robienia filmów. W takim razie z pomocą nadchodzą twórcy elektroniki, proponujący rozmaite kamery sportowe. Nie licząc świetnej jakości obrazu mają one takie usprawnienia, jak GPS, łączność wi-fi, wzmocniona i wodoszczelna obudowa, dodatkowe układy do działania w ciemnościach, a co więcej magnes w obudowie (z jego przyczyny aparat umocujemy bez problemu na elementach metalowych). Każda z tego typu kamer jakoś się wyróżnia i dobór wymarzonej może okazać się ciężki.

Jeżeli zainteresował Cię niniejszy artykuł, koniecznie sprawdź ponadto ten odnośnik! To świetna oferta (https://www.kodak.wroclaw.pl/fotoprezenty-prezenty-ze-zdjeciem) i tutaj odnajdziesz dodatkowe informacje.

Na pewno pożądane byłoby położyć nacisk na solidny akumulator. Szkoda byłoby utracić możność nagrywania biegu w połowie długości jedynie ze względu na niedoładowaną baterię.


toyota celica tuning
Podpatrzone na: pixabay.com


laptop
Napisane przez: Horacio Corral
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Inną atrakcyjną opcją jest umieszczenie kamery na dronie i kamerowanie całego zdarzenia z niecodziennych ujęć. Da się do tego użyć zwyczajną kamerą sportową.

Czy stworzone na danej witrynie (http://a-pro.pl/uslugi-elektryczne/) teksty spodobały Ci się? Czujesz ochotę na więcej? Zatem chcemy Ci powiedzieć, że już oczekują na Ciebie nowe fakty.

Nową i wartą przeanalizowania opcją są najnowszej generacji drony, które mają kamerę wbudowaną. I tak oto na przykład dron DJI Phantom 3 daje nam możliwość złapania niesamowitych sekund i zapisania ich dzięki kamerze w rozdzielczości 4K, co dzisiaj jest najwyższym osiągnięciem.


Na nieszczęście drony mają ograniczony czas unoszenia w powietrzu i z tego względu lepiej używać ich przy relacjach nie za długich - wymieniony Phantom unosi się nieco ponad 20 minut. Na nakręcenie spektakularnych momentów wspinania jest akuratny!
2020-02-08 08:14:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.