Prezenty z adrenaliną

Które urodziny utkwiły Ci w pamięci najbardziej? Na pewno te, z którymi łączyły się mocne przeżycia – pamiętny prezent na 18 urodziny, kiedy przyjaciele włożyli Cię do samochodu i zawieźli prosto nad Bałtyk, romantyczna kolacja na dachu albo szaleńczy skok na bungee. Każdy z nas ma odmienne wspomnienia związane z ważnymi chwilami w życiu, teraz czas zafundować niezapomniane emocje przyjaciołom. A wiadomo, nic tak nie wyzwala adrenaliny jak oryginalny prezent, który zostanie w pamięci na wiele lat.
Dla odważnych

sport wyczynowy na rowerze
Napisane przez: Eli Christman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Sporty ekstremalne, choć są powiązane z ryzykiem, oferują bardzo dużo zadowolenia. Pozytywne emocje odczuwamy z powodu wydzielania się hormonów szczęścia i wzrostu adrenaliny. Dzieje się tak w sytuacji, która mocno angażuje nas emocjonalnie – wówczas odczuwamy symultanicznie ekscytację i lęk. Dla wielu osób, sporty ekstremalne, to ucieczka od codzienności i nudy dnia codziennego.

Czy posiadasz wątpliwości odnośnie do omawianej problematyki? Jeżeli tak, to kliknij tutaj i poznaj informacje (www.hokuspokus24.pl/) na to zagadnienie - niewątpliwie okażą się one bardzo interesujące.

Dużo ludzi spędza przynajmniej kilka godzin dziennie za biurkiem, co sprawia, że po pracy człowiek ma ochotę zrobić coś niesamowitego. Uprawianie sportów ekstremalnych jest sposobem na odreagowanie stresów w pracy. Po takim niezapomnianym dniu, nikt nie będzie w stanie wyprowadzić nas z równowagi – silne emocje, jakie wyzwalają sporty ekstremalne, pozwalają spojrzeć na świat w inny sposób. I mimo, że często sam moment skoku adrenaliny trwa tylko krótką chwilę, to wystarcza nawet na całe miesiące. Zafundowanie takiej przygody znajomym, to świetny prezent na urodziny (kliknij ten artykuł). W zależności od upodobań solenizanta, możemy wybrać jedną z wielu dziedzin sportu – od skoku na bungee lub spadochronie, poprzez |wspinaczkę, jazdę rowerem po linie, paintball, czy jazda quadem.

Sprawdź też

Zatroszczmy się żeby prezent na urodziny był czymś niepowtarzalnym

prezent
Napisane przez: Sarah McKagen
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Prezent na urodziny powinien okazać się przemyślanym podarunkiem

Im bliższa jest nam jakaś osoba, tym mocniej pragniemy jej dać wszystko co najlepsze. Dlatego właśnie tak wiele czasu zwracamy na poszukiwanie świetnego podarunku i przeważnie zaczynamy się już za nim rozglądać znacznie szybciej.


Wyłącznie dla odkrywców

Wschodnie przysłowie mówi, że liczba osób, których obdarowujemy prezentami, świadczy o naszym szczęściu. Jeszcze lepiej, gdy tą radość dzielimy z przyjaciółmi, dlatego jednym ze świetnych sposobów na oryginalny prezent jest wspólna wycieczka. Czym bardziej egzotyczną wyprawę planujemy, tym więcej wymaga przygotowań. Oczywiście nie chodzi tutaj o lot do ciepłych krain i wędrówkę po utartych szlakach, lecz o wyprawę w słabo zbadane rewiry. Miejsce najlepiej wybrać pod kątem zainteresowań solenizanta, jeśli jego żywiołem jest woda, zaplanujmy weekend na żaglach na Mazurach, jeśli kocha zimę, zorganizujmy przejażdżkę psim zaprzęgiem przez malownicze tereny, z dala od cywilizacji. Popularnością cieszą się także wyprawy "off road", czyli pokonywanie nieznanych terenów specjalnie przygotowanym samochodem. Ciekawą opcja jest również jazda konno w stylu kowbojskim w przepięknych okolicznościach przyrody, wspólny weekend w parku linowym lub rafting dla grupy przyjaciół. Jedno jest pewne – tak emocjonujący prezent na urodziny (polecamy okazję dotyczącą produktu: papier do prezentów) (te) pozostanie w pamięci na długo, podobnie zresztą jak niezapomniane przeżycia i wspólnie spędzony czas.
2020-10-29 08:09:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.