Granie na konsoli - ciekawe typy gier

Obecnie oferowane konsole do gier to potężne maszyny, na jakich gra jest naprawdę przyjemne. Dotyczy to także ostatniego produktu firmy Microsoft, to znaczy konsoli Xbox One, która całkiem niedawno pojawiła się na rynku. Ta konsola miała stać się przełomem, Microsoft chciał na początku wykorzystać z niej kilka całkowitych nowości, ale w końcu okazało się, że powstała typowa konsola. No nie do końca może zwyczajna, bo bijąca wydajnością swoich konkurentów, na dzień dzisiejszy jest to najlepszy sprzęt do grania, jaki zakupić można w elektronicznych sklepach.
gra na Xbox One
Napisane przez: BagoGames
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Xbox one wykorzystuje format blue-ray, dzięki temu nie ma kłopotów z większą ilością płyt, gdy gra jest duża, co było sporym utrudnieniem starszych wersji konsol. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w pojemny dysk twardy, na którym bez najmniejszych problemów może się zmieścić kilka gier. Konsola pracuje pod kontrolą oczywiście Windowsa, trochę przypominającego promowany dzisiaj Windows 8, jednak jak okazało się po testach, sam system nie do końca dopracowano i czasami trudno sobie z nim poradzić.

Sprawdź też

Idealny sprzęt dzięki któremu da się udokumentować własne osiągnięcia w sporcie.

kamerka Gopro Hero
Napisane przez: Thirteen Of Clubs
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Doskonały sprzęt dzięki któremu będzie można uwiecznić swoje wyczyny sportowe opłacalne będzie posiadać, gdyż dzięki temu naprawdę pozyska się najlepszą z możliwych pamiątkę ze swoich działań w dyscyplinie sportu. To przydatne w takim samym stopniu dla amatorskich sportowców, którzy dopiero co zaczynają swoją karierę, a przez to będą mieli możliwość systematycznie zaobserwować swoje starania, jak i dla utalentowanych sportowców dla jakich ważne jest to, żeby swoje sukcesy pokazywać dalej i tym samym ciągle podwyższać swoją sławę.


granie na Xbox One
Napisane przez: BagoGames
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Lecz to, co najważniejsze dla każdej konsoli, to są oczywiście tytuły gier na Xbox One. A tu ostatnie dziecko microsoftu także powiesiło poprzeczkę wysoko. Tytułów jest dość dużo, w tym ostatnie światowe szlagiery, jakich raczej się nie znajdzie u konkurentów. Największym zainteresowaniem oczywiście się cieszą gry zręcznościowe xbox one, tutaj w ofercie będzie przynajmniej parę dobrych, grywalnych pozycji. Oprócz tego z pewnością graczy zainteresują gry wyścigowe xbox one, rewelacyjna grafika może zachwycić każdego miłośnika motoryzacji, który kocha taką rozrywkę.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.