Granie na konsoli - ciekawe typy gier

Obecnie oferowane konsole do gier to potężne maszyny, na jakich gra jest naprawdę przyjemne. Dotyczy to także ostatniego produktu firmy Microsoft, to znaczy konsoli Xbox One, która całkiem niedawno pojawiła się na rynku. Ta konsola miała stać się przełomem, Microsoft chciał na początku wykorzystać z niej kilka całkowitych nowości, ale w końcu okazało się, że powstała typowa konsola. No nie do końca może zwyczajna, bo bijąca wydajnością swoich konkurentów, na dzień dzisiejszy jest to najlepszy sprzęt do grania, jaki zakupić można w elektronicznych sklepach.
gra na Xbox One
Napisane przez: BagoGames
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Xbox one wykorzystuje format blue-ray, dzięki temu nie ma kłopotów z większą ilością płyt, gdy gra jest duża, co było sporym utrudnieniem starszych wersji konsol. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w pojemny dysk twardy, na którym bez najmniejszych problemów może się zmieścić kilka gier. Konsola pracuje pod kontrolą oczywiście Windowsa, trochę przypominającego promowany dzisiaj Windows 8, jednak jak okazało się po testach, sam system nie do końca dopracowano i czasami trudno sobie z nim poradzić.

Sprawdź też

Pliki w chmurze – ich przechowywanie na profesjonalnym poziomie - czytaj więcej na temat usługi

cloud
Napisane przez: FutUndBeidl
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Nigdy nie możemy stuprocentowo wierzyć naszym urządzeniom elektronicznym. Mają one tendencję do ulegania różnym awariom, dlatego warto zgrywać swe dane na dyski zewnętrzne. Dlatego właśnie sporo osób wybiera korzystanie z właściwie przygotowanej chmury, czyli cloud computing. Jest to niezwykle użyteczne oraz wygodne rozwiązanie, co zrobiło dużo osób.


granie na Xbox One
Napisane przez: BagoGames
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Lecz to, co najważniejsze dla każdej konsoli, to są oczywiście tytuły gier na Xbox One. A tu ostatnie dziecko microsoftu także powiesiło poprzeczkę wysoko. Tytułów jest dość dużo, w tym ostatnie światowe szlagiery, jakich raczej się nie znajdzie u konkurentów. Największym zainteresowaniem oczywiście się cieszą gry zręcznościowe xbox one, tutaj w ofercie będzie przynajmniej parę dobrych, grywalnych pozycji. Oprócz tego z pewnością graczy zainteresują gry wyścigowe xbox one, rewelacyjna grafika może zachwycić każdego miłośnika motoryzacji, który kocha taką rozrywkę.

Jedną z najbardziej interesujących rzeczy, jaką przynosi najnowsza konsola Misrosoft jest druga odsłona Kinecta. Producent zdecydował się na dość radykalne rozwiązanie, i nie sprzedaje samej konsoli, a tylko kompletny zestaw (a na tej stronie fajne gry na konsolę: dobre gry wyścigowe na konsolę Xbox One). Co prawda bez Kinecta spokojnie można pograć w większość gier, lecz jeżeli już on jest, to warto go stosować, a funkcjonalności rzeczywiście ma naprawdę duże. Porównując go z poprzednią wersją pozwala na tak dużo, że po włączeniu gry wielu graczy będzie miało duży problem z jej zakończeniem.
2014-07-03 09:09:49
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.