Smartfon
folia na telefon

Gadżety do smartfonów rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, niektórzy wolą te praktyczne, a inni gustują w bardziej komicznych akcesoriach

Właściwie każdy posiada obecnie telefon, nic dziwnego, że wiele firm zainteresowało się sprzedawaniem przeróżnych dodatków oraz akcesoriów, które mają uatrakcyjnić albo usprawnić działanie smartfonów. Można je podzielić na praktyczne i spełniające rolę wyłącznie estetyczną.

Wybór smartfonów okazuje się bardzo rozległy, na pewno znajdziesz coś na idealnego dla swych potrzeb

Choć rynek telefonów i smartfonów zdaje się być już przesycony różnymi modelami, ich twórcy nie ustają w opracowywaniu wciąż świeżych wariantów i wprowadzaniu do obrotu kolejnych sprzętów. Na rynku zjawiają się też nowe firmy i choć nie są aż tak popularne jak te obecne na nim od lat, również cieszą się znacznym zainteresowaniem, jak również mogą zaoferować ciekawe alternatywy urządzeń.
kolorowe etui na smartfon
Napisane przez: Elisa Fair
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dodatki do telefonu komórkowego dla ciebie

W dzisiejszych czasach każdy z nas ma telefony. Oczywiście każdy ma taki telefon, na który go stać, albo, na jaki stać jego rodziców. Bo nieważne ile się ma lat, to telefon się ma. Jest on niekonieczny w obecnych czasach, kiedy wszyscy gdzieś pędzimy. Dlatego telefony stacjonarne wychodzą z użycia, już nawet w dużej ilości przedsiębiorstw dzwonimy na komórki.
etui na smartfona
Napisane przez: Sweex
Podpatrzone na: Sweex

Oryginalne etui dla smartfona - jak zabezpieczyć smartfona

Nabywając nowego smartfona, należy zadbać o pasujące do niego akcesoria. Powodów ku temu jest wiele. Najczęściej jednak przy ich wyborze kierujemy się funkcjonalnością. Bywa także, iż jesteśmy fanami nowinek oraz nowoczesnego designu. Stosując się do powiedzenia „pokaż mi swój telefon, a powiem ci kim jesteś”, nie jest nam obojętny wygląd smartfona.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.