Sport
Kamera Sony Action Cam
Podpatrzone na: http://kamerynakask.pl/

Propozycje Sony - akcesoria do kamer

Przeróżne akcesoria do kamer to rzecz, która bywa silnie użyteczna. Jak jednak kupić dobrą kamerę, które akcesoria Sony wybierać? Użytkownicy forum rozmiłowani w sprzęcie do nagrań cyfrowych ,a także osoby śledzące nieustannie rynek nowych technologii, będą również perfekcyjnymi doradcami w wyborze takiego osprzętu. Z ich pomocą da się dostać cenne informację, a także o szczegółach technicznych nowoczesnych kamer.
gopro hero 4 session

Jakich kamer do rejestrowania sportów ekstremalnych można wykorzystać?

Aktualnie sportowcy uprawiający sporty ekstremalne stosują w trakcie ćwiczeń kamery do rejestrowania. Sklepy mają dużą propozycję kamer, które różnią się nie tylko marką, ale również zadaniami i ceną. Zatem jak znaleźć dobry model? Czym się kierować: lekkością, stylem montażu, a może sprawnością używania? Przed zakupem warto się namyśleć jaka będzie częstotliwość stosowania kamery i w jakich okolicznościach. Jeśli zaczynamy przygodę ze sportem ekstremalnym to nie trzeba inwestować w droższy osprzęt, lecz tańszy łatwy w obsługiwaniu.
jeździec na tle zachodzącego słońca
Podpatrzone na: flickr.com

Nie posiadasz pomysłu na energiczne spędzanie czasu. Nadzwyczajne hobby, które wywoła, że będziesz cały czas się uśmiechać

Bieganie, rower, sztuki walki, każdy sport ma swoje plusy i minusy, lecz my zawsze znajdziemy pretekst, by wybrać leniuchowanie w łóżku zamiast dynamicznie spędzić czas. Jest jednak pewna możliwość, która spowoduje, że poprawi Ci się humor.
Kamera sportowa i smartfon
Napisane przez: Robert Couse-Baker
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najlepsze gadżety, które warto mieć uprawiając sport

Obecnie coraz więcej ludzi zajmuje się uprawianiem sportu. Są to różnego typu sporty indywidualne lub drużynowe. W przypadku sportów indywidualnych pojawia się ochota albo konieczność starannego nagrania przebiegu zawodów. Konieczność występuje przykładowo w sytuacji transmisji w telewizji. Fani tego typu transmisji często zastanawiają się, jaką metodą transmitowany jest obraz między innymi z bolidu Formuły 1 lub z poziomu nóg skoczka narciarskiego. Zdziwienie budzą również czasami nagrania, na których występuje widok z powietrza, a do tego ze zbyt niewielkiej odległości jak na samolot czy śmigłowiec.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.