Sport
producenci
Napisane przez: tony_duell
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Każda mama i żona wie, jak pomocne bywają w kuchni (ale nie tylko) przeróżnego rodzaju urządzenia

Obecnie niejedna żona i mama chce, aby jej rodzina jadła zdrowo. Dlatego stara się ograniczać swym pociechom ilość cukru, które mogłyby zjadać w momencie pochłaniania słodyczy.
Kamera Sony Action Cam
Podpatrzone na: http://kamerynakask.pl/

Propozycje Sony - akcesoria do kamer

Różne akcesoria do kamer to rzecz, jaka bywa silnie pożądana. Jak jednak kupić dobrą kamerę, jakie akcesoria Sony kupować? Użytkownicy forum rozmiłowani w sprzęcie do nagrań cyfrowych oraz osoby śledzące cały czas rynek nowych technologii, będą również świetnymi doradcami w nabywaniu takiego osprzętu. Z ich pomocą da się zyskać ważkie wiadomości , a także o szczegółach technicznych nowoczesnych kamer.
gopro hero 4 session

Jakich kamer do rejestrowania sportów ekstremalnych można wykorzystać?

Współcześnie sportowcy trenujący dyscypliny trudne stosują w trakcie treningów kamerki do nagrywania. Sklepy oferują dużą ofertę kamer, które różnią się nie tylko firmą, ale również właściwościami i ceną. Zatem jak wybrać dobry model? Czym się sugerować: wagą, stylem zamontowania, a może sprawnością używania? Przed zakupem trzeba się zastanowić jaka będzie częstotliwość użytkowania kamery i w jakim rodzaju warunkach. Jeżeli zaczynamy przygodę ze sportami ekstremalnymi to nie trzeba inwestować w droższy sprzęt, ale tani łatwy w obsługiwaniu.
jeździec na tle zachodzącego słońca
Podpatrzone na: flickr.com

Nie posiadasz pomysłu na energiczne spędzanie czasu. Nadzwyczajne hobby, które wywoła, że będziesz cały czas się uśmiechać

Bieganie, rower, sztuki walki, każdy sport ma swoje plusy i minusy, lecz my zawsze znajdziemy pretekst, by wybrać leniuchowanie w łóżku zamiast dynamicznie spędzić czas. Jest jednak pewna możliwość, która spowoduje, że poprawi Ci się humor.
Kamera sportowa i smartfon
Napisane przez: Robert Couse-Baker
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najlepsze gadżety, które warto mieć uprawiając sport

Na dzień dzisiejszy coraz więcej ludzi uprawia sport. Są to rozmaite sporty indywidualne lub grupowe. W przypadku dyscyplin indywidualnych pojawia się chęć albo konieczność starannego zarejestrowania przebiegu konkurencji. Konieczność pojawia się przykładowo w przypadku przekazów w telewizji. Widzowie takich przekazów nierzadko zastanawiają się, w jaki sposób transmitowany jest obraz między innymi z pojazdu Formuły 1 lub z poziomu nóg skoczka narciarskiego. Zdziwienie powodują także niekiedy nagrania, gdzie obraz widziany jest z powietrza, a przy tym ze zbyt małej odległości jak na samolot lub helikopter.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.