Laptop
przykładowa gra na PlayStation4
Napisane przez: blogarazzo
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Już niedługo moment na premiery kolejnej generacji konsol na gry

Z hukiem nadchodzą 2 głośne premiery – na sklepowych półkach pojawią się nowe konsole od światowych gigantów elektroniki. Przekonajmy się, czy naprawdę warto z zapartym tchem czekać na ich wejście do sklepów.
komputer
Napisane przez: markus spiske
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Komputery stacjonarne wciąż szczycą się zainteresowaniem u kupujących, bo odznaczają się doskonałymi parametrami

Trudno zaprzeczyć, że w współczesnych czasach znacznym powodzeniem cieszą się przede wszystkim komputery przenośne, inaczej zwane laptopami. Ich projekt pozwala przenosić urządzenie wszędzie tam, gdzie jedynie jest nam niezbędne. Dzięki temu można mieć przy sobie sprzęt poza domem czy w podróży. A jednak komputery stacjonarne również nie tracą na swej popularności oraz nadal są często używane. Dlaczego tak jest?
Komputer
Napisane przez: Innalibra
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wpływ najnowocześniejszych technologii na nasze życie

Wiadomo, iż komputer to złożone narzędzie, ale przy tym niezwykle wygodne w zastosowaniu. Aktualnie dostępne maszyny stworzone są wedle zasady "wyjmij z opakowania i użytkuj". Tak istotnie jest na początku. Z biegiem czasu jednakże wydajność komputera może w zauważalny sposób zmaleć. Powód jest prosty - nowo pobrane oprogramowanie w czasie tego procesu jest w stanie kopiować na dysk komputera pliki które potem nie będą przydatne jednakże ich wpływ na funkcjonowanie komputera może być ujemny.
komputery
Napisane przez: Jeffrey Zeldman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Naprawa laptopa w województwie opolskim

W większych ośrodkach miejskich nie ma problemu ze znalezieniem serwisu komputerowego. Bywa to szczególnie zauważalne w stolicach regionów, gdzie jest sporo komputerowców oraz zapaleńców posiadających wskazane zdolności. Lecz co zrobić, kiedy potrzebujemy takiej usługi, a nie mamy możliwości specjalnie jechać do głównego ośrodka miejskiego wojewódzkiego?
gry
Napisane przez: 2 TOP
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najdoskonalsze na nudę są gry komputerowe. Obecnie możemy mieć ogromne szanse, bo rządzą gry online

Nie zdziwi stwierdzenie, że dziś, kiedy zaczynamy się nudzić, zazwyczaj zwracamy się po laptopa. To prosty sposób, by powalczyć ze zmęczeniem i brakiem idei na wieczór. Jednak kreowana w wirtualnym świecie rozrywka może nas spotkać w zasadzie dzień w dzień,przykładowo w trakcie gry online, będące świetnym przerywnikiem długiego dnia.
dell
Napisane przez: 4Press.pl
Podpatrzone na: 4Press.pl

Laptop Dell

Kiedy kupujemy laptopa często stawiamy na lepszy model tego, który już się sprawdził. Naprawdę warto, więc kupić model laptopa dell xps 14, który jest nowszy od della xps 15z. Gdy spojrzy się na najważniejsze atrybuty natychmiast zauważymy różnicę i to, że laptop ten jest naprawdę fantastyczny. Cienka obudowa, nieduża waga sprawia, że komputer ten prezentuje się rzeczywiście fantastycznie. Powinniśmy, więc pomyśleć o tym, czy wybrać tego modelu. Oczywiście nie jest to komputer, o którym można usłyszeć, w każdej reklamie, ale przez to będziemy mieli laptop, który będzie nas wyróżniał. Powinniśmy, więc sprawdzić to jak prezentuje się ten sprzęt i to jak fajnie się na nim pracuje, bo klawiatura jak i touchpad są naprawdę dobrze zrobione.
xbox i playstation na targach
Napisane przez: Gage Skidmore
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zobacz w co będzie grała cała Polska

Wkrótce sezon ogórkowy będzie już przeszłością. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Należy zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić spragnionych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje tytuły jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym okresie zbija się największą mamonę. Dlatego gra jest warta świeczki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.