Słuchawki
słuchawki
Napisane przez: Maxell
Podpatrzone na: Maxell

Które słuchawki wybrać na na czas podróży i nie tylko

Na co dzień wiele osób podróżuje do pracy, na uczelnię czy do szkoły. Aby nieco uprzyjemnić sobie czas spędzony w autokarze bądź w pociągu stosujemy przeróżne sposoby, a jednym z nich jest słuchanie muzyki.
Słuchawki Skullcandy Aviator
Napisane przez: Dallas Mavericks
Podpatrzone na: Dallas Mavericks

Kupujemy słuchawki wielu firm - które warto wybrać?

Porównując tańsze egzemplarze słuchawek z takimi, które kosztują kilkaset złotych wielu ludzi zadaje sobie pytanie, czym będą się one różnić między sobą. Czy rzeczywiście różnica w dźwięku i jakości wykonania jest takiej wielkości, jak różnica w kosztach zakupu?
Słuchawki Sony MDR-XB910
Napisane przez: Sony
Podpatrzone na: Sony

Kupujemy wygodne słuchawki

W zasadzie każdy stosowany dziś smartfon czy telefon ma możliwość odtwarzania muzyki. Jednak głośniczki w takim sprzęcie nie są zbyt dobre, tak więc powinno się pomyśleć o kupnie jakiś słuchawek. Ale jak może się okazać, ich wybranie wcale nie musi być łatwym i prostym zadaniem.
smartfon
Napisane przez: Vernon Chan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Bez czego nie może się obejść nasza komórka?

W sprzedaży można zakupić masę gadżetów do naszych telefonów komórkowych. Nic to dziwnego, jeżeli wziąć pod uwagę jak wszechstronnymi urządzeniami są najnowsze telefony. Prócz podstawowej swojej roli mogą nam posłużyć do wysyłania krótkich wiadomości tekstowych, jako alarm, kalendarz, kalkulator, aparat fotograficzny, timer czy też radio. Poza tym możemy obecnie zainstalować wielką rzeszę potrzebnych nam bardziej lub też mniej, darmowych lub nie aplikacji. Zatem mając w swej komórce system GPS oraz internet, można zainstalować praktycznie każdą z aplikacji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.