Telefon
nokia 5220
Napisane przez: LORUS
Podpatrzone na: LORUS

Czy odpowiada nam nokia 5220?

Każdy producent tworzy przeróżne rodzaje takiego samego typu telefonu, tak aby mieć szansę zaproponować własnym kontrahentom coraz lepsze modele, posiadające znacznie więcej możliwości.
Światła LED
Napisane przez: Yasna Communications
Podpatrzone na: Yasna Communications

Krótki opis najbardziej popularnej serii smartfonów Samsung Galaxy, jak poszczególne modele ulegały zmianie w minionych latach.

Aktualnie typowy czas użytkowania smartfona to około dwóch lat, w dużym stopniu bierze się to z tego, że w takich cyklach ulegają zmianom umowy w firmach telekomunikacyjnych.

Wybór smartfonów okazuje się bardzo rozległy, na pewno znajdziesz coś na idealnego dla swych potrzeb

Choć rynek telefonów i smartfonów zdaje się być już przepełniony przeróżnymi modelami, ich producenci nie ustają w opracowywaniu wciąż świeżych modeli i wprowadzaniu do obrotu kolejnych urządzeń. Na rynku pojawiają się również nowe marki i choć nie stają się aż tak modne jak te obecne na nim od lat, również cieszą się sporym zainteresowaniem, jak także mają do zaoferowania interesujące alternatywy urządzeń.
serwery
Napisane przez: Lexar
Podpatrzone na: Lexar

Dobrej jakości komputery marki DELL - na co skierować atencję?

W dzisiejszych czasach znaczna większość ludzi wykorzystuje z przeróżnego rodzaju urządzeń elektronicznych. Są to rzecz jasna komputery, tablety, telefony komórkowe i sporo innego rodzaju urządzeń, dzięki którym zdołamy o wiele prościej aranżować i realizować gro czynności.
telefon
Napisane przez: Cha già José
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Telefon – jaki kupić? Czy lepsze są starsze, czy nowoczesne modele? Dobierz najlepszy dla ciebie i adekwatny do twoich potrzeb

Jeszcze jakiś czas temu możliwość korzystania z telefonu mieli tylko nieliczni. By gdziekolwiek zadzwonić, trzeba było pójść na pocztę lub co najmniej do sąsiada i nierzadko spędzić wiele czasu w długiej kolejce. Później stopniowo telefony zaczęły się pojawiać w każdym polskim domu – ale oczywiście stacjonarne. Aż wreszcie przeszło dwadzieścia lat temu udostępnione zostały te mobilne.
Supertelefon z układem Tegra 3
Napisane przez: Tabasco PR
Podpatrzone na: Tabasco PR

Przeczytaj o historii central telefonicznych

Już w XVII w. ludzkość zaczęła zdawać sobie sprawę z możliwości przesyłania głosu przy użyciu przewodnika z metalu. Możemy to sprawdzić w prosty sposób przy pomocy dwóch metalowych pojemników połączonych drutem.
telefon komórkowy
Napisane przez: Microsiervos
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Telefon nie tylko do zabawy ale również ma wiele opcji

Dawniej telefony służyły jedynie do przeprowadzania rozmów. Wraz ze wzrostem popularności aparatów komórkowych, producenci zaczęli dołączać nowe funkcje. Obecnie wiele osób nie wyobraża sobie codzienności bez dostępu do telefonu.
etui na smartfona
Napisane przez: Sweex
Podpatrzone na: Sweex

Oryginalne etui dla smartfona - jak zabezpieczyć smartfona

Decydując się na nowego smartfona, należałoby zatroszczyć się o pasujące do niego wyposażenie. Powodów ku temu jest wiele. Z reguły jednak przy ich wyborze kierujemy się funkcjonalnością. Bywa też, iż jesteśmy fanami nowinek i nowoczesnego designu. Stosując się do wyrażenia „pokaż mi swój telefon, a powiem ci kim jesteś”, nie jest nam obojętny wygląd smartfona.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.