Obiektywy
Aparaty fotograficzne
Napisane przez: Maurizio Pesce
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jaki kupić obiektyw do aparatu? Na jakie rzeczy koniecznie patrzeć przed zakupem? Co jest najistotniejsze?

Dziś kupno aparatu to żadna trudność, więc wiele ludzi pragnących wykonywać wciąż lepsze zdjęcia przerzuca się z kompaktów na proste lustrzanki. Jednak w tym miejscu pojawia się problem, to znaczy jakiego rodzaju obiektyw kupić. Większe kłopot może się pojawić, jeżeli wymagamy, by taka lustrzanka jednocześnie posiadała, na przykład zoom taki jak teleobiektyw oraz funkcję makro, jakby to było w kompakcie. Niestety, identycznie się nie da bo do lustrzanki potrzeba całego zestawu obiektywów, które mogłyby spełnić wszystkie wymagania. Pośród nich jednak połapać się nie jest tak łatwo.
Mieszkanie
Napisane przez: Ben Heinrich
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Spełniające hobby nie tylko w okresie letnim – czyli czego warto spróbować?

Obecnie ilość opcji do wypełnienia wolnego czasu jest coraz większa niż w przeszłości. Współczesny nowocześnie żyjący odbiorca staje przed wybitnie zróżnicowanym wachlarzem opcji, które są w stanie przynieść należny odpoczynek.
Fotografia amatorska i profesjonalna
Napisane przez: Leo Hidalgo
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Profesjonalny fotografik - człowiekiem dużo wiedzącym

Fotografia od zawsze była dziedziną złożoną. Nie przypadkowo w dawnych czasach, kiedy wykonywanie zdjęć było niusem, ludność traktowała fotografika trochę jak czarownika. I to nie jedynie z przyczyny, że utrwalał obraz bez użycia pędzla i farb, lecz także dlatego, że sam przebieg fotografowania był skomplikowany. Wymagał wiedzy z wielu dyscyplin, również wiedzy z chemii oraz fizyki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.