Obiektywy
Aparaty fotograficzne
Napisane przez: Maurizio Pesce
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jaki kupić obiektyw do aparatu? Na jakie rzeczy koniecznie patrzeć przed zakupem? Co jest najistotniejsze?

Dziś kupno aparatu to żadna trudność, więc wiele ludzi pragnących wykonywać wciąż lepsze zdjęcia przerzuca się z kompaktów na proste lustrzanki. Jednak w tym miejscu pojawia się problem, to znaczy jakiego rodzaju obiektyw kupić. Większe kłopot może się pojawić, jeżeli wymagamy, by taka lustrzanka jednocześnie posiadała, na przykład zoom taki jak teleobiektyw oraz funkcję makro, jakby to było w kompakcie. Niestety, identycznie się nie da bo do lustrzanki potrzeba całego zestawu obiektywów, które mogłyby spełnić wszystkie wymagania. Pośród nich jednak połapać się nie jest tak łatwo.
Mieszkanie
Napisane przez: Ben Heinrich
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Spełniające hobby nie tylko w okresie letnim – czyli czego warto spróbować?

Obecnie ilość możliwości do spożytkowania wolnego czasu jest coraz większa niż kiedyś. Współczesny nowocześnie myślący człowiek staje przed wybitnie szerokim wachlarzem opcji, które są w stanie przynieść należny odpoczynek.
Fotografia amatorska i profesjonalna
Napisane przez: Leo Hidalgo
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Profesjonalny fotografik - człowiekiem dużo wiedzącym

Fotografia od zawsze była dyscypliną skomplikowaną. Nie przypadkowo w dawnych czasach, gdy fotografowanie było niusem, ludzie traktowali fotografika trochę jak czarodzieja. I to nie tylko dlatego, że uwieczniał obraz bez zastosowania farb i pędzla, ale również dlatego, że sam przebieg fotografowania był skomplikowany. Wymagał wiedzy z wielu obszarów, także wiedzy z podstaw chemii oraz fizyki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.