Szukasz prezentu dla dziecka? Podaruj mu książki Andrzeja Sapkowskiego

Święta, urodziny oraz inne okazje to znakomita chwila, by podarować coś swojemu dziecku. Naturalnie nie można go rozpieszczać, ale raz na jakiś czas można zrobić mu miłą niespodziankę, zwłaszcza gdy będzie to odpowiednia rzecz. Takim sprawdzonym i wartościowym podarunkiem zawsze są książki, do których można powracać raz na jakiś czas, gdy są to dobre i cenione tytuły. Dziś wyjątkowo popularne pośród młodych ludzi są książki Sapkowskiego, np. Sezon burz. Sapkowski to doceniany autor powieści i historii fantastycznych, jaki posiada w swoim dorobku autorskim wiele rewelacyjnych pozycji.

książka do słuchania

Źródło: http://www.flickr.com
Jego książki uznane są nade wszystko przez entuzjastów fantastyki.

Jeśli według Ciebie ten tekst jest pasjonujący, to przeczytaj także pomocne źródło (http://www.scenariuszzycia.pl/portret-numerologiczny/), które ma intrygujące informacje – one niewątpliwie Cię zaciekawią.

Jeżeli twoje dziecko się do nich zalicza, z pewnością ujrzysz uśmiech na jego twarzy, gdy otworzy prezent. Książki Sapkowskiego są znakomicie napisane, fabuła wciąga, czytelnik natomiast chce poznawać kolejne losy bohaterów, z którymi miał czas się zaprzyjaźnić. Jego dzieła zostały przetłumaczone na kilkanaście języków, co mówi o ich popularności nie jedynie w Polsce, ale także na całym świecie – zobacz ofertę fonopolis na sezon burz. Większość tytułów można także nabyć w formie audiobooku, jeżeli twoje dziecko lubi w ten sposób spędzać czas zanim zaśnie albo w trakcie jazdy. Można wybrać np. pozycję Boży bojownicy. Audiobook ten to druga część trylogii. Głos do niego użyczyło około stu dziewięćdziesięciu aktorów, którzy przez pięć miesięcy pracowali nad ostateczną postacią książki w wersji dźwiękowej. Jest to niezwykły spektakl poruszający wyobraźnię każdego słuchacza. Kompletny czas jego trwania to dwadzieścia cztery godz., więc dobrze jest rozłożyć sobie słuchanie na części, by dłużej móc cieszyć się przygodami ulubionych postaci. Audiobooki można dostać w wielu sklepach internetowych, które dostarczają zamówienie wprost do naszego domu, a my nie musimy chodzić po sklepie, oszczędzając dzięki temu wiele czasu.

audiobook na iphonie

Autor: athriftymrs.com
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli w takim razie poszukujesz właściwego podarunku dla twojego dziecka, książki to za każdym razem znakomity wybór. Być może twoja pociecha zechce zrobić całą biblioteczkę, w której będą wszystkie pozycje zaprezentowanego autora. Ty również możesz przeczytać tę cenioną trylogię, ponieważ przeznaczona jest nie tylko dla młodych osób, lecz też dla dorosłych, którzy lubią fantastykę i potrafią się w niej odnaleźć.