Tanie i funkcjonalne tablety

Tabletowy rynek cały czas dynamicznie rośnie. Tego typu urządzeń sprzedaje się ogromne ilości, dlatego też obok dużych i znanych producentów swojej szansy szukają firmy mniejsze, zamierzające swoimi produktami skusić klientów. Na przykład należy do nich firma oLofer, jakiej tablet oLofer JustTab C740 niedawno ukazał się w sprzedaży w atrakcyjnej jak na zastosowane komponenty cenie. Jak wykazały zrealizowane przez niezależnych konsumentów intensywne testy, tablet ten stał się interesującą propozycją dla osób poszukujących taniego i solidnego sprzętu.

tablet leżący na biurku

Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com
Został bardzo dokładnie i starannie zaprojektowany, co niekiedy nie jest regułą w tańszych egzemplarzach, a zastosowane w nim komponenty są odpowiednio dopasowane, dzięki czemu urządzenie (więcej odkryjesz tu) działa wydajnie i bez większych problemów. Ekran utrzymuje podawane w specyfikacji parametry, obraz jest wyraźny i ma ładne, nasycone barwy. Dużym plusem tego urządzenia jest bateria z dużą pojemnością, która pozwala na kilka godzin nieprzerwanej pracy bez potrzeby ładowania.

tablety

Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com

Praktycznie wszystkie testowane aplikacje działają szybko i bez problemów z zacinaniem, a wydajność odpowiada parametrom pamięci i procesora, jakie zostały użyte w tym tablecie. Firma oLofer (propozycja tu: tablet marki Olofer na ma w swojej propozycji również nieco mniejszy 7-calowy model Tablet OLOFER JUSTTAB (C1041IPS). On również został odpowiednio wykonany i w swojej klasie cenowej jest interesującą propozycją.

Niezwykle interesująco wyglądają także tablety firmy Modecom.

Masz ochotę bardziej poznać przedstawiony tutaj problem? Jeżeli tak, zobacz przykłady (https://www.tvk.pl/internet/) zbliżonych postów. One także omawiają tę sprawę.

Wytwórca ten miał już wcześniej kilka bardzo ciekawych modeli i jego najnowsza propozycja utrzymuje ten trend. Tablet MODECOM 9.7 FreeTAB 9706 IPS2 X4 z 10-calowym ekranem IPS to potężna wydajna maszyna która wystarcza do najbardziej wymagających aplikacji. Odpowiednią wydajność zapewnią jej 4 rdzenie procesora i 16G pamięci, a za grafikę odpowiedzialny jest jeden z najmocniejszych dzisiaj graficznych układów. Tablet ten został zaprojektowany jako domowe centrum rozrywkowe i według większości recenzji doskonale spełnia to zadanie. Również inny model tej firmy, Tablet MODECOM FREETAB 9704 IPS2 X4 (TAB-MC-TAB-9704-IPS2-X4) jest warty polecenia.