Z czego się bierze niezwykłość Angry Birds, najbardziej popularnej gry komputerowej w historii

Codzienne na świecie pojawiają się nowo wydawane gry, lecz niewiele z nich może się udać osiągnąć prawdziwy sukces. Lecz raz na jakiś czas się takie pojawiają, pojawiają się również gry, które śmiało nazywać można hitami. I do tego typu gier jest zaliczana Angry Birds, gra, jaka zdobyła wszystkie kraje, a ponad dwa miliardy ściągnięć uczyniły ją najbardziej popularną grą w historii. Dodatkowo, z tej prostej, niepozornej gry zrodził się potężny przemysł, gra ma już swój serial, w planie będzie tradycyjny film, a różne gadżety z latającymi ptaszyskami stanowią marzenie większości maluchów.
angry birds
Napisane przez: Gear4
Podpatrzone na: Gear4
Nad fenomenem popularności tej gry zastanawiają się już naukowcy, próbujący dociec, czemu każdy w nią chociaż trochę grał. A tak naprawdę gra w ptaki i świnie jest niezwykle prosta. Nie wymaga od gracza wielkiego talentu czy umiejętności, nie trzeba też zastanawiać się nad skomplikowanymi scenariuszami. Po prostu trzeba strzelić ptakiem i patrzeć, co dzieje się po drugiej stronie planszy - a dziać się może rzeczywiście dużo, zadbali już o to producenci tej gry.

Następnym ogromnym plusem tej gry jest to, że można w nią zagrać nawet w krótkiej przerwie, czekając na dentystę czy udając się autobusem do szkoły. Dużo gier bardzo wciąga, ale będą one wymagać dłuższego siedzenia, żeby to miało jakiś sens. Przy latających ptakach tego problemu nie ma - jedna runda może zająć kilka minut, a jeśli się coś nie uda, to w
gra komputerowa
Napisane przez: krisguy
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
każdym momencie da się do niej wrócić i poprawić wynik.


Sprawdź też

Jaki prezent będzie najlepszy dla mężczyzny?

dron
Podpatrzone na: pixabay.com
Kupowanie podarunków dla kobiet jest bezsprzecznie prostsze niż dla facetów. Przekonać się o tym można chociażby wchodząc na jedno z popularnych forów dyskusyjnych. Wiele tam tematów, które dotyczą pomysłów na upominek dla mężczyzny. Niewątpliwie kobiety mają dużo większe zapotrzebowanie na różnego typu produkty oraz akcesoria, wobec tego znacznie łatwiej jest im coś wybrać. Mężczyźni pod tym względem są mniej wymagający i powoduje to wiele trudności. Jak się z tym uporać?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.