Z jakiej racji warto jest zainwestować w Gopro Hero i fantastyczny dron DJJ Phantom?

Jeżeli jesteś miłośnikiem fotografowania, bez wątpienia słyszałeś o aparacie Gopro Hero. To fantastyczna kamera, do której dobrze jest zakupić dron, aby uzyskać efekty, o jakich nawet nie marzyliśmy. Rozpocznijmy od samego aparatu. To doskonały sprzęt o nieznacznej wadze i małej obudowie, co pozwala zabrać aparat ze sobą wszędzie, gdzie możemy zrobić niesamowite fotografie. Jego budowa sprawia, iż można posługiwać się nim pod wodą, robić zdjęcia na stoku oraz w powietrzu – aż limit pamięci na karcie każe nam przestać. Aparat jest mały, dlatego w przeciwieństwie do lustrzanki można go ulokować w różnych miejscach – ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.

Gopro Hero ekspresowo odpowiada na zmianę światła, z tej przyczyny nie musimy martwić się o jakość zdjęć. Dzięki najnowszym technologiom w nim użytym, gwarantują najwyższą liczbę klatek na sekundę, pozwalając zarejestrować najważniejsze momenty, nie tracąc ani jednej chwili. Niestety należy mieć na względzie konieczność częstego ładowania akumulatorka, głównie w trakcie intensywnego użytkowania sprzętu. Z drugiej strony – jak można tego nie robić, gdy w niejedno miejsce jeździmy tylko po to, aby robić świetne zdjęcia? Porównaj także: Sony Action Cam HDR-AS200VR.

Dron z kamerą

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z rewelacyjnych dodatków do niniejszego aparatu jest dron DJJ Phantom. Dzięki użytej w nim pierwszorzędnego systemu sterującego, można w łatwy sposób kierować dronem, docierając do miejsc jak dotąd niedostępnych.

Nie czekaj, zobacz tekst na witrynie (https://kwit.com.pl/), która też Cię zainteresuje. Znajdziesz tam m.in. wzmiankę o zajmującej Cię tu tematyce.

Jest gotowy do użytku od razu po jego zakupie, nie musimy ustawiać żadnych parametrów – z miejsca można sprawdzić, do czego jest zdolny oraz jak wychodzi nam filmowanie przy jego pomocy. Nie powinniśmy mieć z tym żadnego kłopotu, ponieważ dron bardzo stabilnie lata, można go również zatrzymać w powietrzu, by zrobić najlepsze zdjęcia albo nakręcić film, którego potrzebujemy. Jeżeli dron utraci sygnał, automatycznie wraca do miejsca, z jakiego wystartował.

Jeżeli zatem twoją miłością jest fotografowanie, a do tego kochasz ekstremalne sytuacje, musisz kupić sobie opisany aparat razem z dronem DJJ Phantom. Urządzenia takie cieszą się coraz większą popularnością, ty również możesz stać się ich szczęśliwym właścicielem. Wystarczy zamówić aparat w sieci bądź pojechać do sklepu oraz kupić wymarzony sprzęt, by cieszyć się znakomitą jakością obrazu w każdej chwili.