Złodziej, pilot i chłopak z getta – kto już wie, o którą grę chodzi?

Świat gier w dzisiejszych czasach wydaje się tak realny, że chciałoby się czasem w nim pozostać jak najdłużej. Po kilku godzinach gry zamiast tracić energię, stajemy się jeszcze bardziej chętni do odkrywania kolejnych poziomów.
Komputerowa postać
Napisane przez: Chris Isherwood
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Zdaje nam się, że naprawdę jesteśmy w wirtualnym świecie i tylko w chwili, kiedy gra całkowicie nas pochłania jesteśmy w stanie szybko pokonywać wszystkie trudności, zdobywać kolejne poziomy i cieszyć się z gry jak dziecko. A jak wiemy, takie oderwanie się od kłopotów rzeczywistych jest wskazane. Dlatego gta jest aż tak popularną grą. Gra gta 5 to genialna grafika, innowacyjne rozwiązania i co najważniejsze super pomysł. Bez pomysłu, żadna z gier nie przyciągnęłaby graczy.

Gta 5 to gra, która pozwala na funkcjonowanie w nieistniejącym w rzeczywistości mieście Los Santos, gdzie wraz z trójką bohaterów możemy próbować przetrwać w ich skórze, a nie jest to łatwe zajęcie. Bycie świadkiem koronnym, czy pilotem w stanie spoczynku, który ma obsesję co, do teorii spiskowych lub chłopakiem, który musi ściągać auta od niewypłacalnych klientów. Każdy z nich ma swoje sprawy i każdy z nich chciałby wyjść na prostą, ale nie jest to łatwe. Za to bardzo łatwe jest przechodzenie ze świata jednej postaci w drugą. Jest to możliwe dzięki dosłownie jednemu kliknięciu. Gra jest tak
Czerwone auto
Napisane przez: Axion23
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
stworzona, żebyśmy mogli poznać lepiej życie każdego z bohaterów. Dodatkowo mamy do dyspozycji tak jak w poprzednich wersjach helikoptery, jachty, czy samochody. Można kupować broń, ale również ulepszono system walki wręcz. Co ważne muzyka idealnie oddaje to, co dzieje się w grze. Gta 5 to gra na miarę współczesnego gracza, chcącego gry, która nie pozwala na zwolnienie tempa. Warto hobbystycznie znaleźć sobie jakąś grę, która da nam możliwość zrelaksowania się po ciężkim dniu w pracy.

Magia zła, które nie pozwala na normalne życie – spokojnie to tylko gra

Jeżeli któraś gra jest chwalona przez krytyków nie ma pewności, że graczom również się spodoba. Jednak, jeżeli robiona jest następna część jakiejś gry, to jest pewność, że pochłonęła ona całą masę ludzi. Co jest jednoznaczne z tym, że i fabuła i sposób wykonania gry jest na świetnym poziomie. Jeśli chodzi o następną odsłonę gry diablo 3 to możemy powiedzieć tu o świetnym poprawieniu poprzednich wersji.


Sprawdź też

W przypadku, jeśli myślisz o grach komputerowych, powinieneś nabyć naprawdę doskonały sprzęt

gracz grający w grę komputerową
Napisane przez: dfactory
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W obecnych czasach nie brakuje osób, które cenią sobie rozrywki w formie gier komputerowych. To bardzo popularna forma odpoczynku, niezwykle wciągająca i zajmująca. Na rynku gier komputerowych wciąż pojawiają się nowe, ciekawe tytuły, a ich różnorodność okazuje się tak ogromna, że każdy użytkownik bez trudu odnajdzie program dla siebie.

Spór Wysokich Niebios i Płonącego Piekła wszedł na całkiem inny poziom. Do ratowania świata przed mocą nieczystą staje pięciu bohaterów. Każda z postaci ma zarysowaną bardzo szeroko fabułę. Przez, co wiemy o tych bohaterach bardzo dużo. Poza tym gra jest uzupełniona o notatnik z podróży oraz o kilka innych dodatkowych opcji, których nie było we wcześniejszych wersjach. Zwrócono też uwagę na łatwiejsze zarządzanie postacią, dodano opcję wsparcia przez towarzyszy. Dzięki czemu cała gra jest o jeszcze bardziej wciągająca i daje zmierzyć się z różnego rodzaju ciekawymi wypadkami. Jeżeli, więc chcielibyśmy walczyć z siłami zła, warto wciągnąć się w wirtualne potyczki.
2020-05-22 07:18:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.