Zobacz w co będzie grała cała Polska

Niebawem sezon ogórkowy będzie już za nami. Koniec lata czyli koniec odpoczynku dla producentów gier. Należy zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje produkcje jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym przedziale czasowym zbija się największą mamonę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.

xbox i playstation na targach

Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com
Na chwilę obecną, posiadacze Playstation 3 nie powinni narzekać na brak tytułów. Zaraz po premierze tej konsoli było krucho, Xbox 360 pod względem ilości gier, bił PS3 na głowę. Teraz jednak sytuacja się wyrównała i właściciele konsolki Playstation 3 nie powinni narzekać. Większość wychodzących gier to jednak mimo wszytko przeciętniaki, ale megaprodukcji nie brakuje.

W sumie trudno mówić o jakiejś innowacyjności, najlepiej sprzedają się sprawdzone pomysły, więc nie ma co się dziwić, że producenci inwestują w serie, a nie oryginalne pomysły. Czasami zrodzi się coś pokroju rewelacyjnego Little Big Planet, ale to oczywiście wyjątki, które tylko potwierdzają regułę. W tym biznesie (jak w sumie w każdym) liczy się zysk, więc wielkie firmy wydają dużą kasę na coś co się sprzeda bez problemów. Poniżej 2 super zapowiedzi gier, które księgarnia Kolporter ma obecnie w sprzedaży.

Need for Speed Shift.

Jeżeli uważasz, że znajdziesz ciekawe treści w internecie, to przejdź do omawianego problemu oraz kliknij w odsyłacz znajdujący się tutaj.

Kolejna część jednej z najbardziej znanych ścigałek. Czy nowa część okaże się hitem, tak jak to obiecują jej twórcy? Ciężko wyczuć, ponieważ z NfS było różnie, raz byliśmy świadkami wzlotów a raz upadków. Twórcy starali się jak mogli . Dorzucali nowe auta, poprawiali grafikę, zwiększali możliwości kustomizacji pojazdów. Pomimo tego sama rozgrywka już tak nie wciągała jak za starych czasów. Dlatego teraz muszą nas naprawdę zaskoczyć, aby nowy NFS cisnął nas o glebę. Czego oczywiście z całego serca życzymy.

Następną znaną grą, która nadchodzi wielkimi krokami, aby zająć czytniki naszych konsol to Call of Duty 4: Modern Warfare 2. Tytuł ten nazbierał już ogromną liczbę fanów. Walki sieciowe są rozgrywane 24h na dobę, ten szał porównać można do tytułu z przeszłości, do Quake. Nowa produkcja zapowiada się obłędnie, nowe kampanie, poprawiona grafika i kilka innowacji. Miejmy nadzieję, że nowy CoD nas nie zawiedzie i przyniesie wiele tygodni znakomitej rozgrywki.

Gracze już zacierające ręce bo nie mogą się doczekać tych fantastycznych gier jakie zagoszczą w czytnikach Playstation 3. Miejmy nadzieję, że nie skończy się na obiecankach i przez jesień będzie rzeczywiście w co grać. By odczucia były jeszcze lepsze, zaaranżujmy sobie kącik do grania. Dobrze podłączyć konsolę do większej plazmy, a ją powiesić za pomocą uchwytów lub półki do RTV na ścianie (zobacz więcej tutaj: link). I co istotne, dołączmy do zestawu porządne głośniki. I zatroszczmy się, by nikt nam nie przeszkadzał w czasie grania.

Ale nie tylko fani konsol mają być szczęśliwi. Aktualnie na rynku coraz więcej jest tytułów gier na PC. Gry, w które część ludzi nie wyobraża sobie, by grać na innym urządzeniu niż konsola, doskonale sprawdzą się na normalnych komputerach. To super alternatywa dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na posiadanie konsoli albo z jakiś przyczyn nie lubią na niej grać. Istotny jest porządny sprzęt. Komputer stacjonarny (przykłady dla mieszkających w Łodzi: Komputery stacjonarne Łódź – lub notebook musi być naprawdę wydajny, a karta graficzna zaawansowana.